دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان گفت: مسئولان وزارت ورزش همانطور که برای بیشتر رشته‌ها اقدام کرده‌اند باید نسبت پرداخت جوایز کشتی‌گیران نیز ورود کنند.

مصطفی حسین‌خانی با گلایه از عدم پرداخت جوایز قهرمانان کشتی با وجود بیش از گذشت چند هفته از مراسم تقدیر رئیس جمهور گفت: چندین هفته از مراسم تجلیل رئیس جمهور از ورزشکاران گذشته است، اما هنوز خبری از دریافت جوایز ما نیست.

دارنده مدال برنز کشتی آزاد جهان ادامه داد: در حالی‌که مسئولان وزارت ورزش و جوانان می‌گویند مبالغ سکه‌ها را به حساب فدراسیون واریز کرده‌اند، اما فدراسیون نمی‌تواند با پول پرداختی جوایز حدود ۳۰۰ نفر را پرداخت کند. فدراسیون کشتی برای تأمین منابع مالی خودش با مشکل روبرو است و قطعا نمی‌تواند حدود یک و نیم میلیارد تومان مابه التفاوت را پرداخت کند تا جوایز تمامی کشتی‌گیران پرداخت شود.

وی تصریح کرد: مسئولان وزارت ورزش و جوانان برای برخی رشته‌ها بلافاصله مابه التفاوت‌ها را پرداخت کرده‌اند، اما برای کشتی خبری نیست و مسئولان وزارت ورزش در آستانه بازی‌های آسیایی جاکارتا اینچنین روحیه کشتی‌گیران را بالا می‌برند. اگر فدراسیون بخواهد با این پول سکه‌ها را پرداخت کند بطور مثال کشتی‌گیری که حدود ۲۰۰ سکه باید دریافت کند حدود ۱۰۰ میلیون تومان ضرر می‌کند.

منبع:فارس