جهاد سلامت، گروه های جهادی و صندوق های قرض الحسنه در راستای حمایت از کالای ایرانی سه برنامه عمده ناحیه مقاومت بسیج منطقه 19 در سال 97

به گزارش بسیج پرس ؛جمال مغروری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج منطقه ۱۹ در گفتگو با بسیج پرس درباره برنامه های این ناحیه در سال جاری اظهار داشت: برنامه های ما در سال ۹۷ در بخش های جهاد سلامت، گروه های جهادی و صندوق های قرض الحسنه در راستای حمایت از کالای ایرانی دنبال خواهد شد. موضوع دیگری که جزء برنامه های ما می باشد توجه به مسجدمحوری و استفاده حداکثری از ظرفیت مساجد است که در این خصوص برنامه ریزی هایی شده است.‬‬
وی افزود: یکی از برنامه های ما، توجه به هیئت های مذهبی به ویژه ایجاد هیئت های رزمندگان در حوزه ها و هیئت رزمندگان منطقه ۱۹ است. همچنین برنامه ای هم به عنوان یادواره آزادسازی خرمشهر با حضور مسئولان لشکری در روز پنجشنبه سوم خرداد ماه برگزار خواهیم کرد. پیش از این، ۸۰ یادواره شهدای دانش آموزی در مدارس برگزار کرده ایم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج منطقه ۱۹ در خصوص جشنواره های ورزشی و هنری این ناحیه ابراز داشت: این جشنواره ها در مناسبت های خاص مثل ماه مبارک رمضان، هفته دفاع مقدس، هفته بسیج و دهه فجر برگزار می شود.همچنین نمایشگاه بزرگ مردان انقلابی به مدت دو سال است که در بوستان ولایت در مساحتی بیش از ۳هکتار با حضور یگان های رزم برگزار می شود و برگزاری آن در سال جاری نیز به قوت خود باقیست.
مغروری در خصوص اقدامات این ناحیه در بحث محرومیت زدایی نیز خاطرنشان کرد: محرومیت زدایی در منطقه ۱۹وهمچنین کرمانشاه در دستور کار ما بوده و در همین رابطه، دو منزل در کرمانشاه ساخته و تحویل داده شد. در تلاش هستیم ۵ منزل دیگر تا سه ماه دیگر آماده تحویل شود.
وی در پایان اظهار داشت: یکی از برنامه هایی که امسال برگزار شد اجرای مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی منطقه ۱۹ با حضور ناجا، سپاه، بسیج فرهنگیان، گردان امام علی(ع) و گردان امام حسین(ع) بود. در هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم هم برنامه هایی با حضور سردار ذوالقدر برگزار شد.