برنامه پایش امشب با حضور نمایندگان پیام رسان های داخلی و با موضوع معرفی قابلیت ها و مزیت های پیام رسان های داخلی از ساعت ۲۳ به روی آنتن شبکه یک سیما می رود .

به گزارش بسیج پرس ،‌ در برنامه این هفته پایش نمایندگان پیام رسان های اصلی ایرانی با حضور در استودیوی این برنامه ، ضمن معرفی قابلیت ها و مزایای نرم افزار خود به سوالات بینندگان پاسخ می دهد .

محمد رسول کاظمی مدیر عامل آی گپ ، مهدی داوری مدیر عامل بیسفون ، محمد یار احمدی مدیر عامل بله ، سید میثم صالحی مدیر عامل سروش ، مهدی انجیدنی مدیر عامل گپ میهمانان این برنامه خواهند بود . در بخش تحلیل بازار برنامه این هفته آخرین تحولات اقتصادی بازار بررسی می شود .

همچنین در بخش دیگری از برنامه این هفته پایش علل افزایش قیمت سکه و جهش قیمتی سکه به بالای دو میلیون تومان در گفتگو با کارشناسان بررسی می شود . در بخش انتهای برنامه نیز سه جوان موفق با حضور در استودیو پایش تجربیات موفقیت خود را با بینندگان سیما در میان می گذارند .

سوال نظرسنجی برنامه این هفته به این شرح است : مهمترین قابلیت برای انتخاب پیام رسان دلخواه تان کدام است ؟ ۱- امنیت بالا ۲- اینترنت رایگان ۳- پرداخت و فروش ۴- تماس رایگان ۵-سرعت بالا ۶- کاربری آسان

علاقمندان به شرکت در نظرسنجی می توانند عدد گزینه مورد نظر خود را به سامانه ۳۰۰۰۰۱۱۱ پیامک کنند. پیگیری مطالبات مردمی از مسئولان و فعالان اقتصادی و مسابقه جوان موفق سال ۹۷ از بخش های دیگر برنامه نهم اردیبهشت پایش است.

 

منبع:تسنیم