رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بسیج باید به کارهای اثربخش روی بیاوریم و زمانی می‌توانیم اثر کار خود را ببینیم که در متن جامعه باشیم.

به گزارش بسیج پرس: از سپاه، سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور روز دوشنبه در آیین تکریم سردار پاسدار علی فضلی و معارفه سردار پاسدار محمد حسین سپهر به عنوان جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: تاثیرات مثبت خدمات بسیج در جامعه زمانی مشاهده می شود که در متن جامعه باشد.
سردار غیب پرور تصریح کرد: برنامه‌ها برای اعتلای بسیج بر همین اساس طراحی شده و در حال اجراست؛ البته باید با نظارت و مدیریت، مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی را پیگیری کنیم.
فرمانده بسیج با تشکر از زحمات ۹ ساله سردار فضلی برای سردار سپهر در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
سردار فضلی نیز در آیین تکریم خود گفت: خدا را شاکرم که در سال‌های گذشته توفیق خدمت در سپاه و بسیج را داشتم و از اعتماد سردار سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه، سردار پاسدار محمد رضا نقدی رئیس سابق سازمان بسیج مستضعفین و سردار غیب‌پرور تشکر می‌کنم که شرایط خدمت من در بسیج را فراهم کردند.
فرماندهی وقت لشکر سیدالشهدا علیه السلام در زمان هشت سال دوران دفاع مقدس افزود: همواره آماده خدمت هستم و امیدوارم که در مسئولیت جدید بتوانم به اسلام و انقلاب اسلامی خدمت کنم.
جانشین رییس ستاد مرکزی راهیان نور خاطرنشان کرد: در مدت زمانی که در سازمان بسیج حضور داشتم، موفق شدیم با همکاری‌هایی که صورت گرفت، ۲۰۰ هزار نفر را به عنوان خادمین راهیان نور ساماندهی و سازماندهی کنیم.
سردار پاسدار محمدحسین سپهر جانشین جدید رئیس سازمان بسیج نیز در این مراسم گفت: با مراجعه به منظومه فکری حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب در می‌یابیم که بسیج وظیفه امت‌سازی برای جهان اسلام را دارد.
وی افزود: یکی از مهم‌ترین زمینه‌‌‌های ظهور، آمادگی امت برای جانبازی در رکاب امام عصر(عج) است و بنده یقین دارم، همانطور که تاکنون انقلاب نقش اساسی داشته، امت و ملت ما لیاقت سپردن پرچم انقلاب به صاحب اصلی آن را داشته باشد.
جانشین رئیس سازمان بسیج ادامه داد: ما یقین داریم که تشکیل بسیج‌ جهانی جهان اسلام با رویکرد مدیریت جهادی، امکان پذیر خواهد بود. از اولین روزی که سردار جعفری به فرماندهی سپاه منصوب شدند، برای تحقق بسیج ده‌ها میلیونی تلاش کردند و سپاه امرو‌ز این آمادگی را دارد که این مأموریت را انجام دهد.
سردار سپهر خاطرنشان کرد: با اراده‌ای که در سطح سپاه وجود دارد، تأمین انتظارات رهبر انقلاب از بسیج با همت شما انجام خواهد شد.

منبع:ایرنا