فرمانده سپاه استان زنجان گفت: از آغاز سال ۹۲ تا پایان سال ۹۶ سپاه استان توانست ۲۷۷ پروژه عمرانی را تکمیل کند که این پروژه‌ها با هزینه ۴ میلیارد و ۱۴۰‌میلیون تومان انجام شده است.

به گزارش بسیج پرس از زنجان، سردار جهانبخش کرمی عصر سه شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر دفاع برگزار شد، ضمن ادای احترام به مقام والای شهدا و گرامیداشت سالروز شهادت صیاد شیرازی اظهار داشت: صیاد شیرازی صیاد دل‌ها است.

وی سپاه را صف مقدم مبارزه با محرومیت‌زدایی در کشور دانست و گفت: مقام معظم رهبری همواره به از بین بردن محرومیت در کشور تاکید دارند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه از آغاز سال ۹۲ تا پایان سال ۹۶ سپاه استان توانست ۲۷۷ پروژه عمرانی را تکمیل کند، گفت: این پروژه‌ها با هزینه ۴ میلیارد و ۱۴۰‌میلیون تومان تکمیل شده است و البته کمک‌های مردمی و استانی هم برای تکمیل این پروژه‌ها بوده است و رقم فوق فقط هزینه سپاه است.

وی افزود: سپاه استان در ۳ هزار و ۷۶۹‌ مورد از پروژه‌های غیر عمرانیسهم داشته که آن‌ها را با هزینه ۴۴۷ میلیون تومان انجام داده است.

سردار کرمی از تکمیل ۴۴ سالن ورزشی از سال ۹۲ تا ۹۶ خبر داد و گفت: این سالن‌های ورزشی قابلیت این را دارد در وضعیت‌های بحران به کمک امداد و نجات بیاید و به عنوان سالن‌های چند منظوره استفاده شود‌.

وی از شناسنامه‌دار شدن ۴۴ گروه جهادی سخن‌ گفت و افزود: این کار برای ساماندهی گروه‌های جهادی صورت گرفته است.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در ادامه گریزی به اقدامات سپاه استان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه زد و گفت: شش روستا در اختیار سپاه استان قرار گرفت که نیروهای بسیجی و سپاهی تا پنج روز قبل از عید در آن مناطق مستقر بودند.

وی با تقدیر از سازمان‌های فنی‌وحرفه‌ای و جهاد کشاورزی بابت کمک به سپاه در راستای اشتغال‌زایی گفت: از سال ۹۲ تا پایان ۹۶ حدود ۳۱ میلیارد تومان از طریق بسیج سازندگی تسهیلات ارائه شده و ۵ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.

 

منبع:تسنیم