نماینده حوزه انتخابیه بندرعباس گفت : اگر خواهان اقتصادی پویا و قوی هستیم باید زمینه استقرار سرمایه ها را تسهیل کنیم.

به گزارش بسیج پرس، وی در برنامه روز صنعت و معدن که با حضور فعالان و دست اندرکاران این حوزه برگزار شد ، با بیان اینکه دشمن در میدان جنگ اقتصادی مصمم تر از همیشه وارد صحنه و عرضه شده است، اظهار داشت: همه باید در کنار هم باشیم و با حفظ وحدت از این گردنه سخت اقتصادی و چالشی که دشمن نیز آن تقویت می کند گذر کنیم.
وی با بیان اینکه هرمزگان با نام هایی همانند دروازه طلایی اقتصاد و تولید و تجارت خوانده می شود، گفت : اگر خواهان حضور محسوس تر و تاثیرگذار این استان در عرصه اقتصاد ملی هستیم نیاز به تسهیل هر چه بیشتر رویه نشست و استقرار سرمایه گذاری ها داریم.
هاشمی تختی بااشاره به نوسانات و تورم هفته ای اخیر در بازار و حوزه تولید با بیان اینکه ممکن است دولت نیز در برخی از مواقع ضعف هایی داشته باشد، افزود: همه باهم چه آنهایی که به دولت رای نداده اند و چه آنهایی که رای داده اند باید تلاش کنند در کنار دولت بمانند چرا که دولت متعلق به نظام است.
نماینده مردم شهرستان های بندرعباس،حاجی آباد، قشم،ابوموسی و بندر خمیر با بیان اینکه تاکید مقام رهبری نیز بر تقویت و حمایت از دولت و وحدت و تکصدایی است افزود: در حال حاضر فضای استان در بعد همدلی و اتحاد، بسیار خوب است و نمایندگان یکصدا پیگیر مسائل بوده و برای پیشبرد اهداف در کنار استاندار و مدیریت عالی استان هستند.
هاشمی تختی ادامه داد: نباید اجازه داد خدشه ای به فضا و شرایط کنونی که مبنای آن پیشرفت و همدلی است وارد شود و معتقدیم اگر فضا به همین شکل پیش رفته و منجر به نتایج خوب شود شک نداریم که هرمزگان به عنوان الگویی مناسب برای سایر نقاط کشور مطرح خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه باید با دید باز به استقبال سرمایه گذاران و تقویت حوزه سرمایه گذاری پیش برویم ، یادآور شد: همکاری دستگاه ها در استان با سرمایه گذاران در سطح خوبی قرار دارد.
نماینده مردم شهرستان های بندرعباس،حاجی آباد،قشم،ابوموسی و بندر خمیر گفت : در پنجره واحد سرمایه گذاری با نگاهی راهگشا و جامع باید شرایط را ترویج کرد که سرمایه گذاران کارآمد و توانمند با کمترین مشکلی نسبت به استقرار سرمایه خود مبادرت ورزند.

دسته بندی: آخرین اخبار, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>