عضو مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تاکید بر لزوم شفاف سازی در همه حوزه های کشور گفت: هیچ شخص و دستگاهی نباید از شفافیت هراس داشته باشد و افشاگری لیست ارزبگیران دولتی از سوی وزیر ارتباطات اقدامی ارزشمند و خط شکنانه بود.

به گزارش بسیج پرس،داریوش اسماعیلی با انتقاد از حاشیه سازی اخیر صدا وسیما و تحت الشعاع قرار دادن مطالبه شفافیت در افکار عمومی تاکید کرد: نباید اولویت های اصلی کشور را تغییر دهیم و در این بین طرح بعضی مباحث انحرافی مشکوک و شائبه برانگیز است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به مطرح شدن مطالبه تغییر در کابینه گفت: اتفاق بزرگی در این دولت افتاد و آن هم ورود یک جوان دهه شصتی بود که خوشبختانه بسیار موفق عمل کرد و این موفقیت در یک گوشه از دولت، طبیعتا باعث شده مردم بخواهند در بخش های دیگر دولت هم با ورود نیروهای جوان تکرار شود.

اسماعیلی توسعه فناوری و اطلاعات را علاج بسیاری از دردهای کشور دانست و گفت: در سال های اخیر کسب و کارهای نوپا و اینترنتی به شکل قابل توجهی در کشور رشد پیدا کرده و بسیاری از جوانان ما در این عرصه مشغول فعالیت شده اند و امیدوارم با پرهیز از مانع تراشی و اعتماد به جوانان این مسیر ادامه پیدا کند.

دسته بندی: آخرین اخبار, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>