حجت الاسلام انصاری راد گفت: با توجه به اینکه آمریکا قصد اعمال تحریم‌های جدید علیه کشورمان را دارد،‌ لازم است که دولت با ترمیم تیم اقتصادی خود، برای مقابله با این تحریم‌ها ‌آمادگی حداکثری داشته باشد.

به گزارش بسیج پرس، حجت الاسلام حسین انصاری راد نماینده دوره پنجم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به لزوم ترمیم تیم اقتصادی دولت گفت: کارشناسان و دانشمندان درجه اول اقتصاد کشور باید در قالب کمیته‌هایی دور هم جمع شوند و راهکارهای عملی را برای بهبود شرایط اقتصادی کشور، به دولت پیشنهاد دهند.

وی افزود: البته شرط عبور از نابسامانی‌های اقتصادی که کشور با  آن درگیر است، توجه ویژه دولت به نتایج  کمیته‌های اقتصادی است چرا که تنها گروهی که قادرند تا اقتصاد کشور را از وضعیت کنونی نجات دهند، کارشناسان و تحصیل‌کردگان دانشگاهی ما هستند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با بیان اینکه دولت آقای روحانی در بحث اقتصادی عملکرد قابل دفاعی نداشته است، گفت: ما  اقتصاددانان بزرگی از هر دو طیف فعال سیاسی در اختیار داریم و لازم است که دولت بدون در نظر گرفتن گرایشات سیاسی این اقتصاددانان، از تجربیات گران‌بهای آنها در راستای بهبود شرایط اقتصادی کشور استفاده کند.

انصاری راد با اشاره به تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران گفت: با توجه به اینکه آمریکا قصد اعمال تحریم‌های جدید علیه کشورمان  را دارد،‌ لازم است که دولت با ترمیم تیم  اقتصادی خود برای مقابله با این تحریم‌ها ‌آمادگی حداکثری داشته باشد.

منبع: تسنیم
دسته بندی: آخرین اخبار, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>