سرهنگ ابراهیمی گفت: مردی که با هماهنگی سرایدار یک مجتمع مسکونی برای سرقت مسلحانه وارد منزلی شده بود، دستگیر شد.

به گزارش بسیج پرس سرهنگ عباسعلی ابراهیمی رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش اظهار کرد: در ساعت ۰۶:۳۰ صبح روز ۱۹ تیر ماه بود که ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در جریان ورود به عنف سارق اسلحه به دست به خانه‌ای در حوزه استحفاظی خود قرار گرفتند.

 

وی در ادامه گفت: بررسی این موضوع در دستور کار ماموران تجسس کلانتری تجریش قرار گرفت و آن‌ها با حضور در محل متوجه شدند سارق با یک کلت کمری وارد خانه شده است، بر اساس اظهارات یکی از اعضای خانواده، سارق در منزل شان حضور داشته و در حال تهدید خانواده اش بوده است که با اقدام به موقع ماموران متهم خلع سلاح شد و بعد از دستگیری به کلانتری منتقل شده است.

سرهنگ ابراهیمی گفت: در کلانتری متهم تحت بازجویی قرار گرفت و با توجه اعتراف صریح به اتهام سرقت، وقتی که از انگیزه اش سوال شد در جواب مدعی شد که از طرف فردی که در همسایگی شاکی زندگی می‌کرد، اجیر شده بود تا با کلت کمری تقلبی آن‌ها را تهدید کرده و با گرفتن اسناد و مدارکی و طلاجات شاکی از آنجا فرار کند.

وی در ادامه گفت: متهم در مورد وسایل همراهش که چسب و ماسک و کابل سیمی بود، نیز مدعی شد آن‌ها را برای بستن دست و پای اعضای خانواده با خود آورده است.

رئیس کلانتری ۱۰۱ تجریش: در ادامه رسیدگی به این پرونده مشخص شد که شاکی با فرد مورد ادعای متهم بر سر تاسیس یک باشگاه ورزشی اختلاف داشته و در این خصوص شاکی پرونده از همسایه اش نیز شکایت کرده بود، به همین دلیل همسایه شاکی با پرداخت وجهی به فردی او را اجیر کرد تا با ترساندن شاکی اسناد و مدارک او را برایش بیاورد.

 

سرهنگ عباسعلی ابراهیمی در پایان گفت: متهم با صدور قرار وثیقه ۳۰۰ میلیون تومانی از سوی دادسرای جنایی تهران در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم آگاهی قرار گرفت.

دسته بندی: اجتماعی, انتظامی و حوادث برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>