دارنده نشان نقره تورنمنت بوکس تایلند، گفت: قطعاً تجربیات حضور در تورنمنت‌های اخیر می‌تواند در رینگ بازی‌های آسیایی به ما کمک کند.

 

سجاد کاظم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج پرس، در پاسخ به این سوال که سطح فنیتورنمنت بین‌المللی جام پادشاهی تایلند چقدر با تورنمنت مغولستان تفاوت داشت، اظهار داشت: ما در فاصله بسیار کمی در دو تورنمنت بین المللی حضور پیدا کردیم که این دو رویداد از لحاظ فنی خیلی به ما کمک کرد اما سطح فنی تورنمنت جام پادشاهی تایلند بالاتر از مغولستان بود؛ به این که بازی‌های آسیایی اندونزی نزدیک است و همه کشورهای آسیایی برای اینکه بوکسورهای خود را محک بزنند در این تورنمنت حضور پیدا کرده بودند. برخی از کشورها در این تورنمنت ترکیب نهایی خود را برای حضور در اندونزی مشخص کردند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: ما در این تورنمنت تیم‌هایی مثل هندوستان را دیدیم که خیلی خوب پیشرفت کرده بودند؛ تیم‌های دیگر مثل تایلند و مغولستان در این رقابت‌ها واقعاً شرایط ایده‌آلی داشتند. آنها در بازی‌های آسیایی حریفان خوبی برای ما خواهند بود.

نماینده وزن ۶۹کیلوگرم تیم ملی بوکس در پاسخ به این سؤال که آیا کادرفنی از عملکرد شما در این دو تورنمنت راضی است یا خیر، گفت: خدا را شکر می‌کنم که عملکرد خوبی داشتم و کادرفنی نیز از من و دیگر ملی پوشان راضی بود. امیدوارم در بازی‌های آسیایی بتوانیم مدال خوش رنگی را کسب کنیم. ما در این مدت که برای حضور در بازی‌های آسیایی در اردو حضور داشتیم در چند تورنمنت شرکت کردیم که حضور در این رقابت‌ها باعث شد تجربیات بسیار زیادی را کسب کنیم. قطعاً این تجربیات در رینگ بازی‌های آسیایی به ما کمک خواهد کرد.

وی در ادامه صحبت‌های خود، افزود: در تورنمنت تایلند تنها تیم ملی ازبکستان حضور نداشت، آنها به قدری در بوکس خوب پیشرفت کرده‌اند که کشورهای دیگر به ازبکستان می‌روند و با آنها اردوی مشترک برگزار می‌کنند. یکی از دلایل اصلی که ازبک‌ها در تورنمنت‌های اخیر حضور نداشتند همین موضوع بود.

دارنده نشان نقره تورنمنت جام پادشاهی تایلند در مورد حریفان خود، گفت:‌ در تورنمنت تایلند، با بوکسور‌های کشور قزاقستان، تایلند، ژاپن و کره جنوبی مبارزات بسیار خوبی انجام دادم و به فینال مسابقات رسیدم؛  حتی در فینال می‌توانستم با شکست نماینده کره جنوبی به طلا برسم. اما خیلی داوری ها عادلانه قضاوت نکردند. قزاق‌ها در این مسابقات جوان‌های خود را آورده بودند که البته بعید می‌دانم در بازی‌های آسیایی با این ترکیب حضور پیدا کنند، چرا که آنها بوکسورهای بسیار خوبی را دارند و نفراتی که در تایلند حضور داشتند قطعاً برای پشتوانه سازی به این تورنمنت آمده بودند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا در مجموع شناختی از بوکسورهای ۶۹ کیلوگرم آسیا داری یا خیر، گفت: با توجه به اینکه در طول این مدت ما در تورنمنت‌های مختلفی شرکت‌ کرده‌ایم اکثر بوکسورهای وزن ۶۹ کیلوگرم آسیا را می‌شناسم. کره جنوبی، قزاقستان، ژاپن ، و تایلند حریفان اصلی من هستند. با توجه به اینکه هنوز اسامی نفرات حاضر در بازی‌های آسیایی مشخص نیست خیلی دقیق نمی‌توانم روی حریفانم آنالیز کنیم، اما بلافاصله پس از اعلام اسامی حریفانمان در بازی‌های آسیایی با شناخت قبلی که روی آنها دارم می‌توانم روی حریفان در جاکارتا برنامه‌ریزی کنیم. امیدوارم در اندونزی پرچم ایران را بالا ببرم. بچه‌های ما انصافاً در این مدت خیلی زحمت کشیدند و امیدوارم نفرات اعزامی به اندونزی مزد زحمات‌شان را بگیرند.

دسته بندی: رزمی, ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>