شرایط استقلال به انتقال حسینی کمک کرد/ترابزون اسپور با افزایش دستمزد به دنبال شکار پورعلی گنجی

 

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، به نقل از سایت «gazetedamga» ترکیه، عملکرد عالی خط دفاعی ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ترابزون اسپور را بر آن واداشته است تا به دنبال زوج خط دفاعی ایران باشد. انتقال حسینی قطعی شده است و مذاکرات با پورعلی گنجی در مرحله پایانی قرار دارد.

حسینی در باشگاه استقلال یکی از مهمترین تیم های ایران بازی می کند که برای قهرمانی در لیگ ایران رقابت می کند. باشگاه در شرایط کنونی با بحران مالی مواجه شده است و این باعث شده تا حسینی بند فسخ قرارداد خود در صورت انتقال به تیم خارجی را فعال کند. البته رئیس باشگاه استقلال با این انتقال موافق نیست و دوست دارد که حسینی در باشگاه استقلال بماند اما با وجود کسری بودجه شرایط برای جدایی حسینی مهیا شده است.

درباره پورعلی گنجی تماس های زیادی با او از سوی باشگاه ترابزون اسپور گرفته شده است. او با باشگاه السد قطر تمدید نکرد. او در یک برنامه تلویزیونی زنده در ایران نیز اعلام کرد که قصد جدایی از السد را دارد. ولی انتقال پورعلی گنجی نسبت به حسینی سخت تر است. چون مدافع ۲۶ ساله از چند باشگاه اروپایی نیز پیشنهاد دارد و به همین خاطر باید مسئولان باشگاه ترابزون اسپور سریع تر دست به کار شوند با افزایش دستمزد پیشنهادی او را جذب کنند.

دسته بندی: فوتبال, ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>