رسانه‌های آذربایجان تعطیلی مدارس جریان گولن را در ادامه تعطیلی تمام موسسات متعلق به این جریان و همکاری دولت آذربایجان با ترکیه برای محدودسازی منابع مالی این جریان عنوان می‌کنند.

به گزارش بسیج پرس، شبکه مدارس متوسطه “ایستک” که از مدارس متوسطه مشهور به وابستگی به جریان گولن در جمهوری آذربایجان است، به دلایلی که مطالبه مدیریت خود مدرسه به دلیل عدم امکان تامین مالی هزینه‌های مدرسه عنوان شده است، تعطیل شد.

این مدارس یکی ار موفقترین مدارس بین‌المللی جمهوری آذربایجان طی دو دهه پیش بوده است که شاگردان آن توانسته بودند در المپیادهای مختلف جهانی نقش آفرینی کنند.

مدیریت این مدارس که متعلق به شبکه آموزشگاهی “چاغ اویرتیم” است عنوان کرده که با توجه به تعطیل شدن منابع مالی این مدارس و عدم سوددهی فعالیت‌های مدرسه و نیز افت کیفیت تحصیلی در مدرسه دیگر لزومی به تداوم فعالیت این مدارس وجود ندارد.

این خبر باعث نارضایتی و ناراحتی والدین دانش آموزان محصل در این مدارس شده و آنها با تجمع در مقابل شعبه مرکزی این مدارس خواستار تداوم فعالیت آن شده‌اند.

رسانه‌های آذربایجان تعطیلی این مدارس را در ادامه تعطیلی تمام موسسات متعلق به جریان گولن و همکاری دولت آذربایجان با ترکیه برای محدودسازی منابع مالی این جریان عنوان می‌کنند.

دسته بندی: آخرین اخبار, امنیت دفاعی, بین الملل برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>