یکی از شعب سپیدرود در این روزها تمرینات خود برای حضور در لیگ هجدهم را با 9 بازیکن استارت زد.

تنها نماینده گیلان در لیگ برتر این روزها با اتفاقات عجیب و غریبی دست و پنجه نرم می کند از جمله تقسیم تیم به دو شعبه مختلف که هر یک ادعای اصلی بودن را دارند و جنگی زرگری به راه انداخته اند.

در روزهایی که سپیدرود به مالکیت محمد نوین در تهران اردو زده و تمریناتش را زیر نظر خداداد عزیزی برگزار می کند دیگر شعبه این تیم در رشت تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر علی نظرمحمدی با حضور ۹ بازیکن استارت زد تا کلاف سردرگم نماینده گیلک ها هر روز کورتر از روز قبل شود.

نخستین جلسه تمرین سپیدرود رشت برای آمادگی این در لیگ برتر فصل پیش رو با حضور بازیکنان و زیر نظر علی نظرمحمدی انجام شد.در ابتدای این تمرین تن زاده در سخنانی ضمن خیر مقدم به بازیکنان و اعضای کادرفنی برای خانواده بزرگ سپیدرود در فصل جاری آرزوی موفقیت کرد.در ادامه با معرفی قاسم عزیزی به عنوان سرپرست جدید تیم به بازیکنان و کادرفنی خاطر نشان کرد که در فصل جدید لیگ برتر این تیم کمترین مشکلات را در پیش خواهد داشت. پس از آن بازیکنان یک ساعت زیر نظر نظرمحمدی به تمرین سبک پرداختند.

با این وضعیت و در شرایطی که دو گروه در دو نقطه متفاوت در حالی تمرین با نام سپیدرود هستند و در این گیر و دار هر گروهی برای خود بازیکن جذب می کند باید منتظر ماند و دید سرنوشت این پرونده عجیب فوتبال ایران آن هم در سطح اول و حرفه ای در نهایت به کجا ختم خواهد شد، پرونده ای که نمونه آن را حتی در کشورهای صاحب فوتبال آماتور و نه حرفه ای نیز نمی توان مشاهد کرد!

دسته بندی: آخرین اخبار, ورزش ایران برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>