رئیس کمیته ملی المپیک گفت: رسانه‌ها باید همه قهرمانان را به یک چشم ببینند.

 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری بسیج پرس، سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در حاشیه مراسم تجلیل از اوشین ساهاکیان ملی‌پوش بسکتبال ایران که هفته گذشته از بازی‌های ملی خداحافظی کرد، اظهار داشت: احساس ما این بود قهرمانان بعد از ترک زمین هم دیده می‌شوند. این یعنی جامعه ورزش به آنها افتخار می‌کند و این موضوع فقط در زمین نیست. صحبت ما از ظرفیت در فضای جدید است.

وی افزود: هادی ساعی را ببینید که حالا به کاروان بزرگ ایران در بازی‌های آسیایی و المپیک جوانان کمک می‌کند. باید به‌تدریج مدیریت ورزش به نسل جدید سپرده شود. نسل جدیدی که در حال رویش است و می‌تواند مدیریت کند. این قابلیت رویش مربوط به نظام مدیریتی سیال است. جمعی که اینجا در کمیته ملی المپیک دیدید، روزی در ورزش بودند و حالا در عرصه مدیریت یا به عنوان رئیس فدراسیون کار می‌کنند. ساهاکیان یک نمونه از صدها قهرمان است که باید از او دعوت شود تا در یک فضای جدید به کار و فعالیت ادامه دهد.

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه با اشاره به اینکه سرمایه انسانی مهمتر از اقتصادی است، تصریح کرد: وقتی از سرمایه صحبت می‌کنیم موضوع فقط اقتصادی نیست. اوشین سرمایه ملی است و هیچ کس آن را نادیده نمی‌گیرد. ما این پیام را به نسل جوان می‌دهیم که شما هم روزی از دید ملت بزرگ می‌شوید. تجلیل امروز یک پیام است که همه ورزشکاران دیده می‌شوند.

وی در ادامه با بیان اینکه شما رسانه‌ها باید همه ۵۲ فدراسیون را به یک دید ببینید، خاطرنشان کرد: همه قهرمانان ازجمله کشتی، وزنه‌برداری و… باید با یک نگاه دیده شوند، این صحنه زیباست. اگر شما رسانه‌ها بقیه حوزه‌ها را نبینید، ظلم بزرگی است. کاراته را ببینید که اخیراً سهمیه المپیک گرفت یا به نتایج شمشیربازی دقت کنید. از رسانه‌ها درخواستم این است که همه قهرمانان را ببینند.

دسته بندی: ورزش ایران, ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>