مجتبی حسینی مربی جوان فوتبال کشور از رفتار مدیران باشگاه صنعت مس کرمان به شدت ناراحت است.

به گزارش بسیج پرس؛ مجتبی حسینی سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن چند با پایان رقابت های لیگ یک از سوی محمدرضا کافی مدیرعامل وقت باشگاه صنعت مس کرمان به عنوان سرمربی کرمانی ها در فصل پیش رو انتخاب شد و تمرینات را با این تیم شروع کرد، اما پس از چند هفته تغییراتی در کادر مدیریتی این تیم ایجاد شد و علی قرایی به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب شد. انتخابی که در نهایت و خیلی زود منجر به اتمام کار حسینی در تیم مس کرمان شد که چند هفته ای می شد، تمرینات را زیر نظر گرفته بود و با چند بازیکن دیگر تیمش آماده مسابقات می شد.

حسینی مربی فصل گذشته تراکتورسازی تبریز در گفتگو با “ورزش سه” در خصوص اینکه چطور این اتفاق رخ داده، گفت: خب مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره قبلی به این نتیجه رسیده بودند که با من کار کنند و به جوان ها اعتقاد داشتند. با توجه به بودجه ای که تعیین شد و محدودیت هایی که داشتیم تیم خوبی بسته بودیم و با ۵ بازیکن دیگر تکمیل می شدیم که یکدفعه بحث تغییر مدیرعامل پیش آمد؛ اتفاقاتی که فقط در فوتبال ایران رخ می دهد.

وی ادامه می دهد: بعد از انتخاب مدیران جدید با من تماس گرفتند و نقطه نظرشان در مورد یارگیری ای که داشتیم متفاوت بود و و می گفتند که با خرد جمعی باید بازیکنان به تیم اضافه شوند. معتقد بودند که افراد دیگری هم باید به ما کمک کنند اما من مربی ای هستم که روی اصولی که دارم می ایستم. هر مربی تفکرات خاص خود را دارد و باید در خصوص آن هم پاسخگو باشد. من تحت هر شرایطی کار نمی کنم و اصول خودم را دارم و وقتی دیدم که فضای خوبی برای همکاری نیست، جدایی بهترین راهکار بود. ضمن اینکه در همین مدت هم با مربی دیگری صحبت کرده بودند و این موضوع هم باعث شد تا ترجیحم جدایی باشد.

حسینی در پاسخ به این سوال که آیا باشگاه به تعهدات خود در مورد قراردادی که با شما داشت، عمل کرده یا خیر، تاکید کرد: بحث مالی یک طرف قضیه است؛ طرف دیگر این است که من چند تا پیشنهاد خوب داشتم. من مربی ای هستم که باید کار کنم و آدمی پر انگیزه و پرانررژی هستم. پیشنهادات خوبی داشتم در فضاهای خوب که متاسفانه مدیران قبلی من را توجیح نکردند که هر لحظه امکان دارد بروند؛ به من گفتند که با قدرت پشتت هستیم ولی خیلی زود عوض شدند و ترکش آن به من هم خورد. واقعا متاسفم برای این فضا که باعث ضربه خوردن به مربیان جوان می شود. خیلی از این قضیه ناراحت هستم که وقتی مدیرات خودشان امنیت ندارند به سراغ مربی ای می روند که برای کار کردن اصول خودش را دارد و تحت هر شرایطی کار نمی کند.

مربی سابق پرسپولیس در ادامه و در خصوص اینکه آیا در این یک دو روزه پیشنهادی از تیم های دیگر دریافت کرده، توضیح داد: نه الان پیشنهاد جدی ای نیست. اکثر تیم ها شروع کرده اند و علیرغم اینکه رزومه خوبی دارم و عملکرد گذشته ام هم کاملا مشخص است، هیچ پیشنهادی ندارم و باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ می دهد.

حسینی در پایان در خصوص اینکه با این شرایط ضرر بزرگی را متحمل شده و ممکن است یک فصل از فوتبال دور باشد، اضافه کرد: بله به نظرم این ظلمی است که در حق ما مربیان می شود. برخی مدیران با تصمیمات اشتباه فضای کار را از بین می برند. من مربی ای هستم که در فضای خوب کار می کنم و کارم را بلد هستم ولی وقتی اینگونه به یک مربی که می تواند به جوان ها کمک کند و باعث پرورش آنها شود، رفتار می شود، باعث ناراحتی و تعجب می شود.

دسته بندی: آخرین اخبار, ورزش ایران برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>