نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه ه قضائیه و دولت باید مأموریت خود را برای مقابله با اخلال‌کنندگان بازار ارز به‌درستی انجام و درباره عملکرد خود به مردم گزارش بدهند.

به گزارش بسیج پرس ؛ربا بیان اینکه، نوسانات ارزی را نمی‌توان به بحث تحریم‌ها گره زد، گفت: تحریم‌ها گرچه در اقتصاد کشور اثرگذار هستند اما آنچه موجب نگرانی نمایندگان مجلس شده، بی‌تدبیری تیم اقتصادی دولت در مدیریت این نوسانات است.

وی با بیان اینکه، قوه قضائیه باید به اخلال‌کنندگان بازار ارز به‌عنوان مختل‌کنندگان نظام اقتصادی کشور برخورد کند، تصریح کرد: قوه قضائیه و دولت باید مأموریت خود را برای مقابله با اخلال‌کنندگان بازار ارز به‌درستی انجام و درباره عملکرد خود به مردم گزارش بدهند چراکه مردم نمی‌توانند در شرایط کنونی بپذیرند که برخی از وضعیت اقتصادی سوءاستفاده کرده و سودهای کلان ببرند.

سعیدی گفت: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که دولت باید به‌صورت جدی و قاطع دنبال کندترمیم تیم اقتصادی است چراکه مدیران قوی‌تر می‌توانند وضعیت کنونی را به نحو بهتری مدیریت کنند لذا انتظار می‌رود آقای رئیس‌جمهور فوراً نسبت به ترمیم کابینه اقدام کند.

دسته بندی: آخرین اخبار, دولت, سیاست داخلی, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>