فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: ما به عنوان نماینده پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در سپاه به کمک و همکاری شما نیاز داریم تا با حضور شما و بسیجیان در راه فقرزدایی و سازندگی کشور با قدرت بیشتری اقدام کنیم.

به گزارش بسیج پرس، «سردار محمد یزدی» فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در همایش پیشکسوتان جهاد و شهادت که صبح امروز (پنجشنبه ۱۴ تیرماه) در لانه جاسوسی برگزار شد، با اشاره به رسالت سپاه پاسداران مبنی بر حمایت و پشتیبانی از مردم اظهار داشت: ما در سپاه تهران تلاش کردیم در امتداد راه امام راحل و رهبری کاری انجام دهیم که انقلاب و نظام پشتیبان مردم باشند تا رضایت ملت را بیش از گذشته شاهد باشیم.

وی با اشاره به اقدامات سپاه حضرت محمد رسول (ص) تهران بزرگ مبنی بر فقر زدایی و سازندگی گفت: ما به کمک شما پیشکسوتان نیاز داریم، اکثر شما در مساجد میان دار هستید و قطعا بسیجیان در مساجد دنباله روی شما هستند؛ ما به عنوان نماینده پیشکسوتان عرصه ایثار و شهادت در سپاه به کمک و همکاری شما نیاز داریم تا با حضور شما و بسیجیان در راه فقرزدایی و سازندگی کشور با قدرت بیشتری اقدام کنیم.

سردار یزدی تصریح کرد: ما امروز بیش از ۲ میلیون بسیجی در پایگاه ها و حوزه ها داریم؛ باید اقداماتی انجام دهیم که بسیجیان به راه مستقیم بروند، بسیاری از آنها دوران جنگ را درک نکرده اند باید با کمک شما پیشکسوتان پل ارتباطی میان بسیجیان با دوران دفاع مقدس مستحکم شود.

فرمانده سپاه حضرت محمد (ص) گفت: حضور شما در عرصه های مختلف باعث شکوفایی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت میشود.

وی با اشاره به مراسم پیاده روی اربعین سال گذشته که از میدان امام حسین (ع) تا میدان حرم حضرت عبدالعظیم (ع) برگزار شد، گفت: در سال گذشته ۷۰ درصد از جمعیت بانوان و ۹۹ درصد از این آمار چادری بودند، اینها از شهرستان ها نیامده بودند و ساکن همین تهران بودند.

وی گفت: حزب الهی ها باید حضور خودشان خودشان را در میدان پر رنگ تر کنند تا با تمام قوا بتوانیم زمینه ساز ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) باشیم.

 

منبع:ذفاع پرس

دسته بندی: امنیت دفاعی, سیاسی, فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>