یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: آزمون و خطا کردن دولت در شرایط اقتصادی امروز کشور که بار اصلی مشکلات بر دوش قشر ضعیف و متوسط جامعه قرار دارد، قابل قبول نیست.

به گزارش بسیج پرس ؛ مرتضی سجادیان فعال سیاسی اصلاح‌طلب ، درباره لزوم ترمیم تیم اقتصادی دولت گفت: در بحث اینکه دولت آمریکا از تمامی پتانسیل‌های خود برای افزایش فشارهای اقتصادی علیه ایران استفاده می‌کند،‌ هیچ‌گونه تردیدی وجود ندارد ولی در هر حال وظیفه دولت این است که از تمامی ظرفیت‌های سیاسی خود در سطح دنیا استفاده و تدابیری اتخاذ کند که کمترین فشار اقتصادی به مردم وارد شود.

وی با بیان اینکه ‌نمی‌توان از نقش تحریم‌های ظالمانه در بروز تکانه‌های اقتصادی صرف‌‌نظر کرد، تصریح کرد:  برخی مشکلات اقتصادی کشور ریشه در نحوه تدبیر و مدیریت دولت و همچنین کیفیت نظارت دستگاه‌های اجرایی بر عملکرد زیرمجموعه‌شان دارد که قطعاً اگر دولت به وظایف ذاتی خود به‌خوبی عمل کند، فشارهای اقتصادی بر زندگی مردم کاهش پیدا می‌کند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به وعده ترمیم کابینه توسط مسئولان دولتی گفت: متأسفانه دولت در جریان ترمیم کابینه که با توجه به برخی بی‌تدبیری‌ها تبدیل به یک مطالبه‌ عمومی شده،‌ به‌نوعی در حال آزمون و خطا است که این اتلاف وقت نمی‌تواند حلال مشکلات اقتصادی کشور در این برهه از زمان باشد.

سجادیان با ابراز اینکه آزمون و خطا کردن دولت در شرایط اقتصادی امروز کشور که  بار اصلی مشکلات  بر دوش قشر ضعیف و متوسط جامعه قرار دارد، قابل قبول نیست، گفت: بی‌تدبیری دولت در هر بخشی موجب می‌شود که مردم این بی‌تدبیری را از چشم نظام ببینند که این موضوع مسئولیت دولت را برای ساماندهی چالش‌های پیشِ‌روی کشور سنگین‌تر می‌کند، چراکه این نظام و انقلاب حاصل خون شهدایی است که برای استحکام و بقای آن از خانواده و جان خود گذشتند.

دسته بندی: آخرین اخبار, دولت, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>