مدیرکل امور مجلس و تدوین لوایح سازمان تعزیرات گفت: نمایندگان خواستار انتشار اسامی تمام شرکت‌ها و نهادهایی که ارز دولتی دریافت کرده اند، شدند.

به گزارش بسیج پرس،به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، محمدعلی هاشمی خواه در مورد حضور وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات در کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: با دعوت کمیسیون قضائی مجلس و هماهنگی‌های به عمل آمده، وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در این کمیسیون حضور یافتند.

وی افزود: در این جلسه، وزیر دادگستری ضمن بیان مطالبی در مورد جایگاه و اهمیت تعزیرات حکومتی، خواستار هماهنگی و همراهی هرچه بیشتر تمامی دستگاه‌های نظارتی برای کنترل بازار شد.
هاشمی تصریح کرد: انصاری رئیس سازمان تعزیرات نیز در این جلسه به موازی کاری‌ها و خلاءهای قانونی اشاره کرد و از رئیس و اعضای کمیسیون قضائی خواستار بازبینی و رفع خلاءهای قانونی برای اجرای منویات مقام معظم رهبری به ویژه در بحث مبارزه با قاچاق کالا و ارز شد.
مدیرکل امور مجلس و تدوین لوایح سازمان تعزیرات گفت: در ادامه این جلسه رئیس و اعضای کمیسیون قضائی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و نمایندگان خواستار انتشار اسامی تمام شرکت‌ها و نهادهایی که ارز دولتی دریافت کرده اند، شدند.
وی ادامه داد: همچنین به منظور تعامل بیشتر مقرر شد در نخستین جلسه کمیسیون برای جمع بندی موارد مطرح شده از وزیر اقتصاد، صنعت، معدن و تجارت، رئیس بانک مرکزی و ستاد قاچاق کالا و ارز نیز برای حضور در جلسه دعوت شود.

 

دسته بندی: آخرین اخبار, اجتماعی, حقوقی قضایی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>