رئیس دیوان عدالت اداری موضوع ایجاد تحول درقوه قضائیه را از فرازهای مهم سخنان مقام معظم رهبری دانست و اظهار کرد: این روند در دیوان عدالت اداری با توجه به آمار پرونده‌های مورد رسیدگی در سال گذشته مثبت بوده است.

به گزارش بسیج پرس،به نقل از روابط عمومی دیوان عدالت اداری، حجت الاسلام محمد کاظم بهرامی در نطق پیش از دستور جلسه هیأت عمومی دیوان، به اهمیت دیدار رهبر معظم انقلاب با مسئولان عالی قضایی و مطالب مطرح شده از سوی معظم له در این دیدار اشاره کرد.

وی موضوع ایجاد تحول درقوه قضائیه را از فرازهای مهم سخنان مقام معظم رهبری دانست و با ذکر این نکته که تحول مورد نظر ایشان تحول سریع و بدون فوت وقت بوده است، اظهار کرد: این روند در دیوان عدالت اداری با توجه به آمار پرونده‌های مورد رسیدگی در سال گذشته و سایر تحولات انجام شده، مثبت بوده است.

بهرامی با اشاره به فرازی دیگر از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ، اطلاع رسانی درباره فعالیت‌ها و اقدامات دستگاه قضایی را که معظم له قید «هنرمندانه» را برای آن ذکر کرده‌اند موضوعی با اهمیت دانست و تصریح کرد: دیوان عدالت اداری در این زمینه نیز اقداماتی را در دست انجام دارد.

رئیس دیوان عدالت اداری در پایان سالروز هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران از سوی آمریکا را نمادی از جنایتکاری سران این کشور دانست و با محکوم کردن این جنایت، گفت: اقدامات امروز آمریکا در جدا کردن کودکان از والدین مهاجر آنها استمرار همین خط است.

 

دسته بندی: آخرین اخبار, اجتماعی, حقوقی قضایی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>