مدیرعامل بنیاد باران نسبت به جا ماندن اصلاح‌طلبان از وحدت اصولگرایان با دولت برای رفع مشکلات کشور و اینکه چرا اصلاح‌طلبان از این وحدت جا مانده‌اند، ابراز نگرانی کرد.

به گزارش بسیج پرس ، جواد امام مدیرعامل بنیاد باران در گفت‌وگو با روزنامه اعتماد با اشاره به همراهی اصولگرایان با روحانی برای رفع مشکلات کشور، روحانی را از چرخش بیشتر از این به راست بر حذر داشت!

وی نسبت به جا ماندن اصلاح‌طلبان از وحدت شکل گرفته، ابراز نگرانی کرد و افزود: باید تمام صداهای داخل کشور و تمام افکار و اندیشه‌ها را به رسمیت بشناسیم. در واقع در راستای حمایت از دولت باید بقیه صداها را هم به رسمیت بشناسند و مشارکت بدهند.

امام تصریح کرد: دولت برآیند انسجام و رای اصلاح‌طلبان بوده و نمی‌توان به دولت گفت اعتبار و رایی که از اصلاح‌طلبان گرفته‌ای را نادیده بگیر و با آنها مرزبندی کن. اگر دنبال وحدت هستیم نباید و نمی‌توانیم که جریان اصلاحات که جریان کوچکی هم نیست و در انتخابات نشان داده اکثریت است را نادیده بگیریم و با آن مرزبندی کنیم. مگر این وحدت و انسجام بدون جریان اصلاحات محقق می‌شود؟

این فعال اصلاح‌طلب با نادیده گرفتن مطالبات “اقتصادی” مردم، تاکید کرد: اگر روحانی بخواهد به مطالبات اصولگرایان تن دهد و مطالبات “اجتماعی” مردم به خصوص حامیان و رای‌دهندگان را نادیده بگیرد، از اصلاح‌طلبان دور خواهد شد!

دسته بندی: آخرین اخبار, دولت, سیاسی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>