ایرج ندیمی گفت:آگاهی مسوولان از وضعیت اقتصادی مردم از اهمیت بالایی برخوردار هستند نبود برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های مناسب اقتصادی، معضلی عمده در راه تحقق آرمان هاي توسعه یافتگی پایدار به شمار می رود.

 به گزارش بسیج پرس, ایرج ندیمی عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس ، اظهار داشت: امروزه دستیابی به رشد و توسعه پایدار یکی از مباحث عمده کشورها به ویژه کشورمان به شمار می رود. از اینرو برای رسیدن به توسعه ای معتدل و همه جانبه که بتواند به بهبود وضع زندگی همه مردم منجر گردد، نیازمند شناخت صحیح از پتانسیل ها، توان ها و محدودیت ها در تمامی زمینه های اقتصادی است.

وی با بیان اینکه آگاهی مسوولان از وضعیت اقتصادی مردم از اهمیت بالایی برخوردار است افزود:  توان های محیطی، روحیه کار و تلاش، ایدئولوژی، ارزش های حاکم  در توسعه اقتصادی بوده است. در کشورمان نفوذ و تأثیر کارشناسان اقتصادی در مراکز تولیدی و صنعتی می تواند رویکرد مناسبی برای برنامه ریزی وفعالیت های اقتصادی محسوب شود.

ندیمی خاطرنشان کرد: عدم شناخت کافی مسوولان از وضعیت اقتصادی مردم، نبود برنامه ریزی ها و تصمیم گیری های مناسب، معضلی عمده در راه تحقق آرمان های  توسعه یافتگی پایدار به شمار می رود که می تواند تاثیرات منفی بر رشد اقتصادی کشورمان داشته باشد.

منبع:بسیج نیوز

دسته بندی: اخبار ویژه, اقتصادی, کلان ، پولی ، مالی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>