فاجعه بار دیگر در اهواز رخ داد و خوشبختانه این بار، کسی آسیب ندید اما متاسفانه هنوز کار سرخ ها در این شهر به پایان نرسیده است.

به گزارش بسیج پرس؛ از سال ها پیش حضور پرسپولیس در شهرهایی مثل اهواز و تبریز خبرساز شده است. آن ها علی رغم هواداران پرشماری که در این مناطق دارند، مخالفان و رقیبان زیادی را هم در مقابل خود می بینند که هر سال برای حضور پرسپولیس در این شهر لحظه شماری می کنند تا به نوعی در روند حرکتی این تیم در زمین مسابقه یا خارج از آن، اختلال ایجاد کنند.

پس از اتفاقات و شایعات به وجود آمده در بازی پرسپولیس – فولاد، برخی از هواداران تیم فولاد خوزستان پرسپولیسی ها را در فضای مجازی تهدید کرده بودند و همین مسئله، سبب ایجاد حساسیت هایی در فرودگاه و هتل محل اقامت پرسپولیسی ها شده بود.

کاروان پرسپولیس در حالی حوالی ساعت ۲۱:۳۰ به اهواز رسید که هواداران این تیم حضور پرشوری در فرودگاه داشتند و البته ماموران امنیتی و انتظامی نیز در محل بودند تا از هرگونه اتفاق ناخوشایند جلوگیری کنند. بازیکنان پرسپولیس بدون حضور در لابی فرودگاه، به صورت مستقیم از باند هواپیما سوار اتوبوس شدند تا بدون ریسک راهی هتل محل اقامت شوند اما در مسیر حرکت یکی به اتوبوس حامل تیم پرسپولیس حمله کرد و با پرتاب سنگ، شیشه را شکست. روی صندلی کنار این شیشه علیپور و مصلح نشسته بودند و خوشبختانه اتفاق خاصی برایشان رخ نداد. این اتفاق در حالی رخ داد که اتوبوس پرسپولیس با اسکورت پلیس در حال حرکت بود!

گفته می شود حمله به اتوبوس پرسپولیس توسط فردی صورت گرفته که در بلوار فرودگاه میان درختان پنهان شده و در کمین گاه نشسته بود!

برخی از هواداران پرسپولیس و تیم های خوزستانی در مقابل هتل تجمع کرده بودند اما از ورود آن ها به داخل هتل جلوگیری شد.

البته این اولین بار نیست که چنین اتفاقاتی برای پرسپولیسی ها رخ می دهد و در سال های اخیر نیز معمولا اتفاقات تلخی برای این تیم و هواداران پرتعدادش در خوزستان می افتد.

این اتفاق در حالی رخ داد که شایان مصلح در کانال تلگرامی اش پیش از همه خبر را منتشر کرد اما سپس سرپرست تیم پرسپولیس مصطفی قنبرپور آن را تکذیب نمود!

دسته بندی: آخرین اخبار, ورزشی برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>