فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به افزایش تحرکات گروهک‌های تروریستی در مرزهای کشور، گفت: استحکامات مرزی به خصوص در مرزهای شرقی تقویت می‌شود و برنامه‌ریزی‌های لازم برای مقابله با تهدیدات تروریستی صورت گرفته است.

به گزارش بسیج پرس, سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص تقویت مرزبانی اظهار داشت: با توجه به افزایش تحرکات گروهک‌های تروریستی در مرزهای کشور، موضوع تقویت مرزها و به خصوص مرزهای شرقی در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفته است.

وی افزود: تاکنون جهت تامین امنیت مرزها، تجهیزات اپتیکی و الکترواپتیکی در اختیار مرزبانان قرار داده شده و نیروهای مرزبانی به سلاح‌های نیمه‌سنگین نیز مجهز شده‌اند.

سردار اشتری در خصوص استحکامات مرزی هم بیان داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، استحکامات مرزی در شرق کشور تقویت خواهد شد. همچنین کیفیت آموزش‌ها نیز ارتقا می‌یابد.

فرمانده ناجا در پایان تاکید کرد: روحیه نیروهای مرزبانی، آموزش و تجهیزات موجب شده است که دشمن در انجام اقدامات خود ناموفق باشد و هرگاه که گروهک‌های تروریستی به مرزهای ما نزدیک شده‌اند، نیروهای مرزبانی با اشراف اطلاعاتی به استقبال آنان رفته و شدیدترین برخورد با آنان صورت گرفته است.

 

 

منبع:دفاع پرس

دسته بندی: امنیت دفاعی, سیاسی, فرمانده من برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>