اخبار

 
 
پیوند ها  جستجو  RSS  درباره ما  ارتباط با ما

 

صفحه نخست ›› فرهنگ و هنر
تاریخ : 20/دي/1390 - 13:03 کد خبر : 4209

نمایشگاه ˝ عکس عاشورایی ˝ در کاخ نگارستان سعدآباد
<span style='color:;background-color:;font-family:tahoma;font-size:12px;font-weight:normal;'>نسخه چاپی</span>


نمایشگاه ˝ عکس عاشورایی ˝ در کاخ نگارستان سعدآباد


فهیمه نادری‌نژاد درباره این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 70 قطعه عکس در ابعاد 50 در 70 سانتی متر از آثار عکاسان معاصر، منصور رادی پور و وحید اصفهانیان از 21 دی ماه تا 4 بهمن مصادف با پایان ماه صفر و شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)، در کاخ موزه نگارستان واقع در مجموعه سعدآباد در معرض دید علاقمندان به هنر عکاسی و آیین های مذهبی و دینی قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این نمایشگاه با مشارکت و همکاری معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک تهران و مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و با هدف اشاعه و اعتلای هنر دینی و مذهبی و همچنین به تصویر کشیدن آیین سوگواری و عزاداری دلسوختگان و عاشقان ابا عبدالله(ع) برپا می شود.

گفتنی است منصور رادی پور متولد 1329 تهران است و عکاسی را در دوره دبیرستان به طور تجربی آموخته و بسیاری از صحنه های پیروزی انقلاب اسلامی را عکاسی کرده، وی تا به حال 5 نمایشگاه انفرادی و 2 نمایشگاه جمعی را برگزار کرده است.

وحید اصفهانیان عکاس دیگر نمایشگاه نیز، متولد 1347 تهران است و از سال 1370 فعالیت عکاسی را آغاز کرده و دو نمایشگاه انفرادی، جایزه عکاسی سازمان تأمین اجتماعی و دو عکس راه یافته به نمایشگاه های عکس سال 88 با عناوین "محرم" و "سفره‌های حسینی" در اصفهان را در کارنامه خود دارد.


chapta

اخبار ویژه هفته دفاع مقدس


ارتباط با فرماندهی
سازمان بسیج طلاب تهران بزرگ
سازمان بسیج جامعه پزشکی تهران بزرگ
قسم
همایش ملی جایگاه ادیان الهی در نظام های حقوقی