آرشیو دسته: احزاب

عضو هیات علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با بیان اینکه مردم بخشی از راه حل مشکلات کشور هستند، گفت: مسئولان برای حل مشکل تحریم‌ها باید دست به سمت مردم دراز کنند.

امام جمعه خرمشهر گفت: اعتقاد بنده از پیام مقام معظم رهبری این است که اگر امام جمعه در هنگام مشکلات در کنار مردم و مسؤولان حضور داشته باشد، موجب دلگرمی می‌شود؛ این همان روحیه‌ای است که در دفاع مقدس توسط رهبر معظم انقلاب و روحانیون به نمایش گذاشته شد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با استقبال از برنامه پیشنهادی رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس جمهور برای مقابله با تحریم‌ها گفت: برای این منظور و اجرای برنامه‌ها باید افراد چابک، سرحال و معتقد، سرکار بیایند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با استقبال از برنامه پیشنهادی رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس جمهور برای مقابله با تحریم‌ها گفت: برای این منظور و اجرای برنامه‌ها باید افراد چابک، سرحال و معتقد، سرکار بیایند.

مرتضی صفری از سوی رؤسای ارکان اجرایی به عنوان رئیس ستاد برگزاری کنگره چهام حزب ندای ایرانیان انتخاب شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دانشجو نباید تحت تأثیر جنگ رسانه‌ای دشمن قرار گیرد زیرا برخی اوقات بین فضای مجازی و فضای واقعی کشور فاصله زیادی است.

حواشی حزب اعتماد ملی انگار خیال تمام‌ شدن ندارد. آن از برگزاری جنجالی کنگره و این هم از جلسه شورای مرکزی که از سوی خود اعضا به «کودتا» تشبیه شده است.

رحمت الله بیگدلی در واکنش به انتخاب الیاس حضرتی به عنوان قائم مقام جدید اعتماد ملی گفت: جلسه اخیر کاملا غیرقانونی و کلیه مراتب‌ آن برخلاف اساسنامه حزب اعتماد ملی بوده‌ است.

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی گفت: دولت باید برای عبور از شرایط بد اقتصادی امروز، از تجربیات اساتید دانشگاه‌ها و نخبگان اقتصادی استفاده کند.

حجت‌الاسلام رهامی گفت: توانایی عبدالله نوری قطعی است اما نباید این مسئله منجر به ضعیف شدن جایگاه عارف شود.

عضو مجمع تشخیــص مصلحت نظام، حساب باز کردن روی حسن‌نیت آمریکا را افسانه خواند و گفت: دولت ۵ سال فرصت‌های خود را از دست داد و کشور را برای تحقق آرزوهای خام برجام در شرایط رکود تورمی معطل نگه داشت.

مردم خرمشهر آشوب و اغتشاش اخیر در این شهرستان را محکوم کرده و بر پیگیری حقوق خود از راه‌های مسالمت‌آمیز تاکید کردند.

حجت‌الاسلام ماندگاری با تأکید بر اینکه روحانیت باید مسئولانی که به وظیفه خود عمل نمی‌کنند،در هر رده و مقامی هستند به صلابه و محاکمه بکشد،‌ افزود:‌ باید به مجلس و نهادهای نظارتی یاد دهیم مسئول در جمهوری اسلامی اگر وظیفه خودش را انجام ندهد، خائن است.

عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: تاخیر ترمیم تیم اقتصادی دولت موجب بی‌اعتمادی مردم می‌شود.

کنگره سراسری "جامعه جوانان متحد اسلامی" با سخنرانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز و رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری برگزار می‌شود.

عضو شورای مرکزی خانه احزاب با بیان اینکه بودجه احزاب در اختیار وزارت کشور است، گفت: می‌توانستند برای برگزاری این همایش، مساعداتی را بکنند، امّا تنها مساعدتی که انجام شد، این بود که یک سالن از شهرداری گرفتیم.

عبداللهی نوشت: احتمالا باید جناب جلایی‌پور متوجه باشند که اگر دولتی اهل اقدام و عمل باشد، با همین ۷۰ درصد هم می‌تواند انقلاب مهمی در اوضاع اقتصادی یک کشور ایجاد کند.

بسیج دانشجویی هفت دانشگاه بزرگ تهران عصر امروز با برگزاری همایش دانشجویی- مردمی «خستگی ممنوع» با حضور چهره های سیاسی و دانشجویی تلاش کردند تا راه های برون رفت از مشکلات فعلی را بررسی کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت حساب باز کردن روی حسن نیت آمریکا را افسانه خواند و گفت: دولت پنج سال فرصت‌های خود را از دست داد و کشور را برای تحقق آرزوهای خام برجام در شرایط رکود تورمی معطل نگهداشت.

شاخص‌ترین افراد و سیاستمداران آمریکایی که در طی سال‌های گذشته از گروهک تروریستی منافقین پول گرفتند.

یک کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی به اظهارات اخیر جلایی‌پور فعال سیاسی اصلاح‌طلب پاسخ داد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی خانه احزاب گفت: مسئولیت عملکرد اقتصادی دولت روحانی، خواسته یا ناخواسته بر عهده اصلاح طلبان است.

در مورد رسمی شدن خبر ازدواج مریم رجوی با ترکی فیصل ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اولین بار خبر مربوط به ازدواج مریم رجوی با ترکی الفیصل در تیرماه سال 1395 منتشر شد .

تئوری‌پرداز جبهه اصلاحات گفت: قرار است یک هسته سخت شکل بگیرد؛ هسته آدم‌هایی هستند که برای اصلاحات هزینه دادند و کار کردند.

این روزها سازمان منافقین در پاریس گردهمایی سالانه گذاشته اما سابقه این سازمان نشان می‌دهد که شاید بتوانند با پول، حرف‌های دلخواهشان را بشنوند اما تاریخ درباره آنها به حقیقت قضاوت خواهد کرد.

شهرداری تهران یکی از حوزه های مدیریتی است که در دوره اصلاح طلبان رشد و پیشرفت آن متوقف شد.

علی شکوری‌راد دبیرکل حزب اعتدال و توسعه در تازه‌ترین اظهاراتش مدعی شده در انتخابات سال ۹۲ نمی‌دانسته که روحانی عضو اعتدال و توسعه است و بعد از انتخابات این حزب به رئیس‌جمهور وصل شده است.

یک اندیشکده آمریکایی در تحقیقی جامع از پدیده‌های شایع در میان گروهک تروریستی منافقین و روش‌های این گروهک برای شستشوی مغزی اعضا پرده برداشته است.

روز گذشته گروهک تروریستی منافقین نشستی را در پاریس با حضور تعدادی از مقامات آمریکایی به خصوص «رودی جولیانی»، وکیل دونالد ترامپ برگزار کرد.

اعدام منافقین مدتی است که با توجه به انتشار برخی از فایل های سخنرانی آیت الله منتظری مورد توجه رسانه ها و بهانه ای برای هجمه به نظام و امام خمینی(ره) قرار گرفته است که لازم دیدم مرور کوتاهی به قضیه اعدام منافقین داشته باشم

نشست سالیانه منافقین به سرکردگی مریم رجوی در حالی در پاریس برگزار شد که آمریکایی ها نقش پر رنگی در آن داشتند و نشان می دهد سردمداران کاخ سفید همچنان حامی این گروهک تروریستی هستند

تئوری‌پرداز جبهه اصلاحات گفت: قرار است یک هسته سخت شکل بگیرد؛ هسته آدم‌هایی هستند که برای اصلاحات هزینه دادند و کار کردند.

دولت بايد براي جلب حمايت مردم از خطاهاي گذشته استغفار كند، رفيق بازي نكند و ارز ٤٢٠٠ توماني به كسي ندهد. مديران را در مقابل مردم قرار ندهد.

گستردگی و بسامد مواضع سیاسی وی در برخی حوزه های حاشیه ای در برهه از زمان بسیار زیاد بوده است اما وی اینک که اوضاع اقتصادی کشور نابه سامان است و مسئله برجام به درهای بسته اروپا و آمریکا خورده است، چندان ظهور و بروز سیاسی ندارد.

به گزارش بسیج پرس کمترین خبر و حاشیه درباره تولیت آستان قدس رضوی دستمایه ای برای تخریب وی از طرف جریان رسانه ای اصلاح طلب می شود. به گزارش جهان نیوز، باوجودی که ماه ها از حضور سید ابراهیم رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ و رقابت وی با حسن روحانی به عنوان کاندیدای اصلاح […]

دبیر شورای نگهبان ضمن ابراز تأسف از کم رنگ شدن روحیه‌ انقلابی در برخی مسئولان، گفت: در بین برخی مسئولان روحیه و زندگی اشرافی دیده می‌شود.

اصلاح‌طلبان که می‌گویند ریاست‌جمهوری روحانی مدیون حمایت آنهاست، بعد از گلایه و انتقاد و تخریب و نامه‌نگاری علیه رئیس‌جمهور، طرح عدم‌کفایت سیاسی روحانی را نیز امضا کرده‌اند تا زمین بازی ۱۴۰۰ را برای خویش فراهم کنند.

در حالی که حجاریان از تئوریسین‌های اصلی جریان اصلاح‌طلب به تازگی مدعی شده بود که اصولگرایان برای روحانی خواب‌هایی دیده‌اند، چند عضو فراکسیون اصلاح‌طلبان مجلس، طرح عدم کفایت رئیس‌جمهور را تهیه و در حال جمع‌آوری امضا هستند.

دولت آقای حسن روحانی رئیس‌جمهور از مدتی پیش برای آرام‌کردن وضعیت بازار ارز، سیاست دلار تک‌نرخی را در پیش گرفت ولی اصلاح‌طلبان که سهم عمده را در نابسامانی امروز اقتصاد کشور دارند، به این سیاست دولت تاختند تا اینکه سیاست دلار تک‌نرخی عملاً شکست خورد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: مهمترین دلیل گرانی‌های اخیر، ضعف دولت در مدیریت مسائل اقتصادی است.

باید با تدابیر اقتصادی درست و بهنگام، مجازات قاطع مفسدین اقتصادی، رفتار مردمی مسئولان و بخصوص حمایت از کالای ایرانی، فشار اقتصادی دشمن را خنثی کنیم.دشمن به دنبال سازش ذلت بار ماست و ما پاسخ او را با مقاومت عزتمند خواهیم داد.

کارشناس مسائل منطقه با بیان اینکه متأسفانه جنگ جنایتکاران علیه یمنی‌ها مرگ خاموشی را در آنجا حاکم کرده است، گفت: در حال حاضر شاهد یک نوع نسل‌کشی در یمن هستیم.

رئیس هیأت موسس و هیأت امنا دانشگاه آزاد اسلامی گفت: به زودی شگفتی‌ها و شکوفایی‌هایی بزرگی در دانشگاه آزاد اسلامی خواهیم داشت.

نشست تخصصی راهکارهای مقابله با تحریم و چگونگی اداره شایسته کشور در شرایط کنونی با حضور سعید جلیلی، جمعی از نمایندگان مجلس، کارشناسان و مسئولان سابق و کنونی برگزار شد.

دبیرکل حزب پیشروی اصلاحات گفت: در ایجاد نابسامانی ها همه ما جریان‌های سیاسی مقصریم و رأی ما اصلاح‌طلبان بود که روحانی را بر مسند ریاست جمهوری نشانده و ما باید مسئولیت این کار را بپذیریم.

واكنش‌هاي مردم را تاييد نمي‌كنم. اين روش‌ها مناسب نيست. چون آينده آن خيلي تيره و تار است اما حق مردم است كه از مديريت كشور سوال كنند.

امام جمعه موقت تهران گفت: شهید بهشتی، ولایت فقیه را حاکمیت خدا می‌دید و در برابر آن تسلیم بود، لذا در مقابل هجمه‌های شدید مخالفان داخلی و خارجی منفعل نمی‌شد.

آیت‌الله وحید خراسانی گفت: اگر یک وجب به مملکت اهل سنت در دنیا تعدی بشود، وظیفه همه شیعه است که دفاع کند

رئیس فراکسیون حقوق بشر مجلس، با بیان اینکه عملیات آمریکایی‌ها در ایران شکست می‌خورد، گفت: آن‌ها اگر فکر می‌کنند با تحریم و جریان‌سازی در بازار، با حمایت از چهار گروهک تروریستی، می‌توانند کاری از پیش ببرند، اشتباه می‌کنند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی کشور با ارسال نامه‌ای حضور مراجع عظام تقلید درخواست کرد پیگیر مطالبات مردم از مسئولان باشند.