آرشیو دسته: صنعت و تجارت

مدیرکل حفاظت محیط‌ زیست استان سمنان، با اشاره به وجود دوهزار واحد صنعتی در استان و سیاست‌ این اداره کل در قبال واحدهای آلاینده، گفت: در این راستا ۱۷ واحد عوارض آلایندگی پرداخت می‌کنند.

رئیس سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی کشور گفت: کردستان یکی از استان های خاص و غنی کشورمان در بخش معدن است.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان گفت: تاکنون ۴۳ درصد مساحت استان در بخش معدنی موردشناسایی واکتشاف قرار گرفته است.

توتال با خارج شدن از صنعت نفت و گاز در ایران ۴۰ میلیون دلار ضرر کرد.

رحیم زارع با بیان اینکه سامانه نیما در چارچوب نظام ارزی کشور ناقص اجرا و موجب ایجاد رانت برای برخی شده است، گفت: چند نفر به دلیل نقص سامانه نیما در چند ماه گذشته به میزان کل یارانه نقدی دو سال کشور سود برده اند.

آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان در منطقه 10 تهران طی خرداد ماه 97 است. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می باشد.

آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان نوساز در مناطق شهری تهران طی خرداد ماه 97 است.

در نشست ستاد ملی بازآفرینی شهری تصویب شد تا برای خانه های واقع در بافت های ناکارآمد شهری با همکاری سازمان ملی زمین و مسکن و شرکت بازآفرینی شهری ایران اسناد مالکیت صادر شود.

آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده واحدهای مسکونی در مناطق شرقی تهران طی خرداد ماه 97 است.

در مطلب زیر جزییات معاملات انجام شده آپارتمان‌هایی در مناطق مختلف شهری تهران را مشاهده می‌کنید.

این گزارش حاکی از آن است که حدود ۴/ ۵۱ درصد از مجموع ۱۹ هزار و ۱۰۰ واحد مسکونی معامله شده به آپارتمان‌های مسکونی با قیمت کل کمتر از ۴۰۰ میلیون تومان تعلق دارد.

آنچه در زیر می آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان در مناطق مرفه نشین تهران طی خرداد ماه 97 است.

یک دستگاه آپارتمان ۶۳ متری در محدوده جوادیه ۲۰ متری، با مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

یک دستگاه آپارتمان ۸۰ متری در شهرک راه آهن با ۳۰ میلیون تومان ودیعه و ماهانه یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اجاره، معامله می‌شود.

یک دستگاه آپارتمان ۵۵ متری، طبقه زیر همکف در خیابان نیرو هوایی با مبلغ ۱۵ میلیون تومان ودیعه و ماهانه ۷۰۰ هزار تومان اجاره، معامله می‌شود.

آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان‌هایی در مناطق مختلف شهری تهران طی اردیبهشت ماه 97 است که می‌توان با حدود 300 میلیون تومان خرید.

رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: 50 هزار واحد از مسکن مهر کشور در اختیار مددجویان زیرپوشش این نهاد قرار می گیرد.

بررسی بازار مسکن از قیمت خانه‌های کمتر از 150 میلیون تومان نشان می‌دهد که در مناطق مختلف تهران می‌تواند آپارتمان‌هایی که اغلب متوسط عمر بنا بیش از 10 سال است، با قیمت‌هایی کمتر از 150 میلیون تومان خرید کرد.