رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور گفت: 50 هزار واحد از مسکن مهر کشور در اختیار مددجویان زیرپوشش این نهاد قرار می گیرد.

به گزارش بسیج پرس، پرویز فتاح روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دره شهر اظهار کرد: استقلال اقتصادی و اشتغال مددجویان اصلی ترین راهبرد کمیته امداد بوده و نباید در این راه قول هایی که عملی نمی شوند را به مردم بدهیم.
وی با بیان اینکه امسال سهم خوبی از توسعه ملی به کمیته امداد امام (ره) تخصیص داده می شود، افزود: با توجه به پیگیری های انجام شده ۵۰ هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور در اختیار مددجویان این نهاد قرار می گیرد.
رییس کمیته امداد کشور یادآور شد: با توجه به تجربیات گذشته اشتغالزایی با پخش پول رفع نمی شود بلکه باید بر روی تسهیلات پرداختی نظارت ویژه داشت.
فتاح تاکید کرد: نباید طوری برنامه ریزی کرد که برای مددجویان محله فقرا درست شود زیرا حرمت این عزیزان در اولویت کمیته امداد است.
وی با بیان اینکه وحدت ما در این برهه حساس زمانی ضروری است، اظهار داشت : ملت ما در طول ۴۰ سال از تمام دشواری ها عبور کرده و از این مشکلات که پشت پرده آن دشمنان قسم خورده انقلاب هستند، نیز سربلند بیرون می آید.
پرویز فتاح امروز سه شنبه در سفر به شهرستان های بدره و دره شهر از نزدیک مسائل و مشکلات مددجویان کمیته امداد این دو شهرستان بررسی کرد.

منبع:ایرنا

دسته بندی: آخرین اخبار, بنگاه ها برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>