گنجینه دفاع مقدس سرچشمه‌ی جوشان فضایل ملت حماسه ساز ایران استبه گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛از بوشهر، سرهنگ پاسدار «محمدرضا زارعی تبار» فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی پیام قدردانی به مناسبت پایان هفته دفاع مقدس صادر کرد.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

گنجینه‌ی عظیم و تمام نشدنی دفاع مقدس، سرچشمه‌ی جوشان و تمام ناشدنی فضایل ملت بزرگ و حماسه ساز ایران است که همواره مؤلفه‌های قدرت و عزت و عظمت را به ارمغان آورده و پیش برندگی و پیش روندگی به سوی تحقق اهداف و آرمان‌های عالیه را برای ملت و میهن عزیزمان رقم زده است.

 

برگزاری شکوهمند برنامه‌های بزرگداشت حماسه‌ی ماندگار دفاع مقدس در سال جاری که مقارن با چهلمین سالگرد این حماسه‌ی عظیم بود، با توجه به شرایط سخت ناشی از بیماری کرونا، حقیقتاً جلوه‌های درخشانی از همبستگی ملی همه‌ی اقشار و آحاد جامعه در جهت تعظیم و بزرگداشت شعائر دینی و انقلابی را رقم زد که به حق، خود، حماسه‌ی سترگ دیگری بود.

 

اینجانب بر خود لازم می‌دانم به مصداق حدیث شریف نبوی لایشکُرُ الله‌ من لایشکُرُ الناس، از تلاش و اهتمام جهادی و انقلابی همه کسانی که در برگزاری باشکوه برنامه های هفته دفاع مقدس، در سطح شهرستان دشتی خوش درخشیدند، به خصوص ائمّه جمعه‌ی محترم شهرهای خورموج و کاکی، فرماندار و اعضای محترم شورای تأمین و شورای اداری شهرستان، پاسداران و بسیجیان، ایثارگران، جانبازان، آزادگان، خانواده‌های معظم شهدا، ائمه محترم جماعات مساجد، فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت و سایر عزیزان، کمال تشکر را بنمایم.

 

امید است در ادامه نیز تا پایان سال، با بزرگداشت چهلمین سال دفاع مقدس، بتوانیم در راه تداوم حماسه آفرینی برای تحقق همه آرمان های بزرگ ملت ایران و امت اسلامی تا درک ظهر ظهور موعود امم (عج)، سربازان شایسته‌ای برای اسلام ناب محمدی باشیم.

 

سرهنگ پاسدار محمدرضا زارعی تبار

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی

 

انتهای پیام/