[ad_1]

کشور از لحاظ دفاعی در بهترین وضعیت قرار داردبه گزارش گروه سایر رسانه‌های بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگویی، با اشاره به اقتدار دفاعی و امنیتی نظام جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: الحمدالله انقلاب اسلامی در طول این ۴۰ سال فراز و نشیب داشته، اما توقف نداشته است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ادامه داد: انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها پیشرفت‌های خوبی داشته است، برجسته‌ترین و یکی از بهترین موفقیت‌های آن در عرصه دفاعی است.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی تأکید کرد: بحمدالله کشور از لحاظ دفاعی و دفاع از انقلاب اسلامی به لحاظ نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات، هوشیاری و تسلط و اشراف بر دشمن در بهترین وضعیت قرار دارد و به لطف الهی از این جهت هیچ نگرانی نداریم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در واکنش به توافق برخی حکام مرتجع عربی با رژیم صهیونیستی، تأکید کرد: این که تعجب ندارد، دشمن در جبهه کفر قرار دارد که جبهه واحدی است.

وی تصریح کرد: با همه اختلافاتی که دارند، از جبهه حق هراس دارند و این حرکت‌ها را انجام می‌دهند و این‌ها حقانیت اسلام را بیشتر نشان می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: ما از حکام مرتجع توقعی غیر از این نداریم که با دشمن اسلام و مسلمین یعنی رژیم اشغالگر قدس کنار بیایید.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی تأکید کرد: آن‌ها از اولش هم این فکر را داشتند، برای حفظ حاکمیت ظاهری خودشان حاضرند همه منافع جهان اسلام، ملت خودشان و منطقه را فدا کنند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: ولی به لطف الهی مثل همین چهل سال، تمام این فتنه‌ها برای ما تبدیل به فرصتی می‌شود.

وی اظهار داشت: افول آن‌ها را همانطور که رژیم اشغالگر در سراشیبی نزول و سقوط قرار گرفته است، ان‌شاءالله آن‌ها هم همراه این هم‌پیمان خودشان نابود خواهند شد.

منیع: میزان

انتهای پیام/ ۳۴۱

[ad_2]