[ad_1]

به گزارش بسیج پرس، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهار کرد: با دریافت خبری مبنی بر تهیه و انتقال مقادیر فراوانی مواد مخدر توسط یکی از قاچاقچیان مواد مخدر به شهر تهران، بررسی موضوع در اختیار تیمی از مأموران پایگاه دهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران قرار گرفت.

وی بیان داشت: بررسی‌های پلیسی نشان از این داشت، متهم با قاچاقچیان از جنوب کشور مواد مخدر تهیه و در مخفیگاهش در کهریزک پنهان کرده است.
 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران با بیان اینکه در رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهم شناسایی شد، عنوان کرد: با هماهنگی‌های قضائی دستور دستگیری متهم و بازرسی از منزل وی اخذ و چهارم دی ماه تیمی از مأموران عملیات پایگاه دهم این پلیس به مخفیگاه وی در کهریزک اعزام شد.
 

سرهنگ حسنوند ابراز داشت: مأموران اعزامی موفق شدند پس از حصول اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در حالی که سرگرم بسته بندی مواد مخدر بود، در دم دستگیر و مقدار ۳۴ کیلو گرم تریاک کشف کردند.
 

وی در پایان افزود: متهم به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران انتقال و پس از تکمیل تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

[ad_2]

منبع:مهر