[ad_1]

کشف ۲۸۰ کیلو شیشه در یک عملیات مشترک پلیسیبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار «مجید کریمی» رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در تشریح این خبر، اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین در پی دو ماه کار اطلاعاتی پیچیده بر روی عناصر اصلی تهیه و حمل مواد مخدر در سطح کشور از انتقال محموله مواد مخدر مطلع شدند.

وی افزود: در بررسی‌های بعدی پلیس قزوین مشخص شد که قاچاقچیان قصد انتقال محموله مواد مخدر از استان خوزستان به مقصد یکی از استان‌های شمال غربی کشور را دارند؛ محموله‌ای که در یکی از کشور‌های حاشیه خلیج فارس تهیه شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از هماهنگی‌های صورت گرفته پلیس قزوین با ماموران انتظامی در استان خوزستان و تشکیل تیم ویژه در این خصوص خبر داد و گفت: مسیر‌های تردد احتمالی این محموله تحت کنترل محسوس و نامحسوس پلیس قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مأموران پلیس استان خوزستان با پشتیبانی و هدایت اطلاعاتی پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین حین کنترل محورها، تریلر مورد نظر را در شهرستان اهواز شناسایی و متوقف کردند.

وی ادامه داد: با توقیف خودرو، مأموران در بازرسی از آن مقدار ۳۳۰ لیتر آبکار شیشه به وزن ۲۸۰ کیلوگرم شیشه را که به شکل حرفه‌ای در تریلر جاساز شده بود، کشف و در این‌خصوص دو متهم را دستگیر کردند.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]