کشف و انهدام ۱۰ مخفی‌گاه داعش در استان «الأنبار» عراقبه گزارش گروه بین‌الملل بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، نهاد اطلاع‌رسانی امنیتی عراق اعلام کرد که شش مخفی‌گاه، دو تونل و دو انبار داعش را در استان «الانبار» یافته و شش تروریست را به هلاکت رسانده است.

به گزارش پایگاه خبری «موازین‌نیوز»، این نهاد در بیانیه‌ای اعلام کرد: «فرماندهی عملیات الانبار با کمک نیروهای «الحشدالعشائری» شروع به جست‌وجوی مناطق شمال «وادی حوران» و منطقه «الهیتاویین» و جنوب دریاچه «الثرثار» کردند تا تروریست‌های تحت تعقیب را دستگیر کرده و امنیت و ثبات در آن‌جا را تقویت کنند».

وی افزود: «نیروهای عملیات الانبار توانست شش مخفی‌گاه داعش را شناسایی و منهدم کند و همچنین دو انبار را یافتند که از آن‌جا به‌عنوان کارگاه تعمیر موتورسیکلت‌ها و خودروهای اسقاطی استفاده می‌کردند تا در بمب‌گذاری‌های تروریستی از آن‌ها استفاده شود. دو کانال زیرزمینی دیگر متعلق به تروریست‌ها هم شناسایی و منهدم شده است».

فرماندهی عملیات الانبار عراق همچنین از کشته شدن شش تروریست تحت تعقیب در غرب الانبار خبر داد. این تروریست‌ها طی یک عملیات نظامی در شمال «الصکار» در منطقه صحرای الانبار کشته شدند.

انتهای پیام/ ۱۱۳