[ad_1]

کشف بیش از ۲ تن تریاک در عملیات مشترک پلیسیبه گزارش گروه اجتماعی دفاع‎پرس، سردار «عباسعلی بهدانی‌فرد» فرمانده انتظامی استان یزد، در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان و باند‌های واردکننده مواد افیونی، مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یزد تحرکات یک باند افیونی را مد نظر قرار دادند.

وی افزود: مأموران با کار گسترده اطلاعاتی و تلاش شبانه‌روزی متوجه شدند که اعضای این باند قصد انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از مرز‌های شرقی کشور به استان‌های مرکزی را دارند.

سردار بهدانی‌فرد ادامه داد: پلیس یزد با رصد دقیق، محل تردد تریلی حامل این محموله را در استان فارس شناسایی کرد و پس از هماهنگی لازم، طی یک عملیات مشترک، خودرو در ایستگاه بازرسی «قطرویه» شهرستان «نی ریز» متوقف شد.

این مقام ارشد انتظامی ضمن اشاره به دستگیری دو نفر از قاچاقچیان، خاطرنشان کرد: مأموران در بازرسی از کامیون دو تن و ۱۹۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد در پایان با اشاره به تحویل متهمان به مقامات قضایی، گفت: مبارزه با سوداگران مرگ و باند‌های واردکننده مواد مخدر در دستور کار پلیس بوده و نیروی انتظامی در این راه شهدای بسیاری را تقدیم نظام کرده است.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]