[ad_1]

کشف بیش از یک تُن موادم خدر در بندر لنگهبه گزارش گروه اجتماعی بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛، سردار «غلامرضا جعفری» فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ و در اجرای طرح عملیاتی «نصر»، نیرو‌های مجرب و آموزش‌دیده عملیات ویژه مبارزه با مواد مخدر مستقر در ایست و بازرسی پاسگاه برکه سفلین با انجام اقدامات تخصصی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر مطلع شدند.

وی ادامه داد: مأموران با رصد اطلاعاتی و تحرکات اعضای این باند دریافتند که قاچاقچیان قصد دارند محموله مذکور را در پوشش تانکر حامل گاز منتقل کنند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مأموران حین کنترل خودرو‌های عبوری در محور مواصلاتی «خمیربندر لنگه» تریلر کشنده حامل مواد مخدر را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی، آن را جهت بررسی بیشتر به داخل یگان منتقل کردند.

سردار جعفری اضافه کرد: در بازرسی از تریلر ۱۷۰ بسته ۱۰ کیلویی به میزان یک تُن و ۷۱۹ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه و با پوشش‌های خاص در داخل تانکر گاز جاساز شده بود، کشف و یک قاچاقچی در این رابطه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: خودرو توقیفی به همراه مواد مخدر مکشوفه به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان منتقل و متهم دستگیرشده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/ ۲۴۱

[ad_2]