کاهش ۲۶ درصدی خاموشی‌ها در استان همدانبه گزارش بسیج پرس از همدان، شیرزاد جمشیدی در نشست صمیمی با فرزندان شهدا شاغل در شرکت توزیع برق همدان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تسلیت ایام محرم اظهار دشت: امنیت و آسایش امروز ما مرهون مجاهدت و زحمات شهدا و ایثارگران است بنابراین همه ما باید این امنیت را قدر بدانیم.

وی با اشاره به شاخص محور بودن عملکرد شرکت افزود: با توجه به شاخص‌های عمومی و اختصاصی باید اهداف را مشخص و با تعیین برنامه راهبردی و برنامه‌ریزی درست آن‌ها را محقق کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با بیان اینکه در این راستا باید خاموشی‌ها، تلفات و زمان واگذاری انشعاب را کاهش دهیم و پاسخگویی بار و مدیریت مصرف به درستی انجام شود، گفت: با همراهی خانواده و فرزندان شهدا آینده بهتری برای شرکت خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه تحرک و جهش خوبی را در بحث‌های وصول مطالبات، مدیریت پیک بار و کاهش خاموشی‌ها در شرکت شاهد هستیم، گفت: با اقدامات خوبی که صورت گرفت حدود ۲۶ درصد کاهش خاموشی‌ها را داشتیم که مرهون زحمات همه همکاران است.

* تمام قوانین و بخشنامه‌های مرتبط با فرزندان شهدا و ایثارگران در شرکت اعمال شده است

جمشیدی ادامه داد: در سال جاری نیز برنامه‌ها در تمام حوزه‌ها از قبیل: منابع انسانی، مالی، حقوقی، مهندسی و… مشخص شده و انتظار می‌رود ایثارگران و فرزندان شهدا که به نوعی صاحبان انقلاب هستند با کار انقلابی و جهادی و پیگیری امور که از تأکیدات مقام معظم رهبری است، در این زمینه ما را یاری کنند.

وی با بیان اینکه تمام قوانین و بخشنامه‌های مرتبط با فرزندان شهدا و ایثارگران در شرکت پیگیری و اعمال شده است، افزود: سرکشی از خانواده‌های شهدا نیز در برنامه است که با مساعد شدن وضعیت کرونا اجرایی می‌شود.

در ادامه این برنامه نیز فرزندان شهدا به بیان مسائل و نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/