[ad_1]

به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس؛

کارگاه کنشگری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با حضور جمعی از دختران شهدا و جانبازان در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

کارگاه کنشگری در فضای مجازی برگزار شدبه گزارش خبرنگار حماسه و جهاد دفاع‌پرس، به همت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و با مشارکت موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس کارگاه کنشگری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با حضور جمعی از دختران شهدا و جانبازان در سالن قصر شیرین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.

در این جلسه که با حضور خانم خسروی مسئول بانوان موسسه سراج برگزار شد، لزوم بهره‌مندی از ظرفیت بانوان به عنوان کنشگران فضای مجازی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین با توجه به تفاوت زیست جنسی و نگرش خانم‌ها و آقایان به موضوع زنان، بر لزوم کنشگری بانوان و پرداختن به مسائل خود در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی تاکید شد.

از دیگر مواردی که در این جلسه به آن پرداخته شد لزوم دانستن این مساله است که بدانیم فضای مجازی محصول چه اتاق فکری است، بر این اساس شعار ارتقای سواد رسانه‌ای برای درک و استفاده آگاهانه از این فضا کافی نیست، بنابراین پیش از هر اتفاقی باید سطح آگاهی مردم نسبت به فضای مجازی ارتقا یابد.

انتهای پیام/ ۱۴۱

[ad_2]