[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس تیم استقلال روز گذشته در حالی تراکتور را در تبریز با ۳ گل شکست داد که مهدی قایدی با یک گل و یک پاس گل، یکی از چهره‌های شاخص این بازی بود.

این چهارمین گل قایدی در این فصل بود که در چهارمین بازی متوالی‌اش برای آبی پوشان به ثمر رساند تا نشان دهد بعد از گل نزدن این مهاجم در چند هفته ابتدایی لیگ، حالا کاملاً به روند گلزنی و البته گلسازی گذشته بازگشته است.

قایدی برای اولین بار در هشتمین بازی آبی پوشان (در چارچوب هفته نهم) مقابل گل گهر موفق به گلزنی شد تا استقلال در یک بازی بسیار مهم خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک بر تیم خوب و مدعی گل گهر غلبه کند. وی سپس مقابل آلومینیوم در اراک گل زد تا تیمش در این بازی نیز با نتیجه ۲ بر صفر پیروز شود.

قایدی سپس مهم‌ترین گل این فصل خود را در دقیقه ۹۳ دربی وارد دروازه پرسپولیس کرد تا به لطف این گل، استقلال مقابل پرسپولیس به تساوی ۲-۲ برسد و سپس روز گذشته نیز موفق شد دروازه تراکتور تبریز را باز کند تا چهارمین گل خود را در چهارمین بازی متوالی به ثمر رسانده باشد.

قایدی در حال حاضر با ۴ گل، ۳ پاس گل و گرفتن یک پنالتی، همچنان یکی از بهترین‌های استقلال و البته موثرترین بازیکن این تیم در فاز تهاجمی است.

[ad_2]

منبع:مهر