[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس «احمد الماجد» پیشکسوت باشگاه العربی قطر در پی شکست سنگین این تیم برابر السد، از تمام اعضای العربی انتقاد کرد و خواهان برکناری سرمربی ایسلندی شد.

الماجد گفت: به نظر من هالگریمسون مسئول نخست و مستقیم این باخت است. او از زمان قبول هدایت العربی چیز جدیدی به تیم اضافه نکرده است و سطح و کیفیت تیم بسیار افت کرده است.

وی افزود: من از مدیریت باشگاه العربی می خواهم هالگریمسون را از هدایت باشگاه برکنار کند زیرا روش کار و تمرین او با العربی مطابقت ندارد. این مربی در واقعیت زندگی نمی کند بلکه در عالم خیال است.

پیشکسوت باشگاه العربی در خصوص بازیکنان خارجی این تیم هم تاکید کرد: بازیکنان هم مسئول این باخت هستند. شخصاً خواستار تغییر بازیکنان خارجی هستم چون در بازی با السد سطح واقعی و حقیقی خود را به نمایش گذاشتند. السد به خاطر غیبت بازیکنان ملی پوش، نفرات زیادی را در اختیار نداشت اما تمام بازیکنان العربی در مسابقه حضور داشتند.

الماجد از بازیکنان قطری العربی هم انتقاد کرد و گفت: هیچ بازیکنی در العربی وجود ندارد که مستحق تمجید و ستایش باشد. همه آنها در سطح پایینی هستند.

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس مهدی ترابی و مهرداد محمدی دو بازیکن ایرانی تیم العربی هستند که با وضعیت این روزهای باشگاه، شرایط سختی را تجربه می کنند. البته مهدی ترابی در بازی با السد حضور نداشت ولی محمدی ۹۰ دقیقه برای تیمش بازی کرد.

[ad_2]

منبع:مهر