به گزارش بسیج پرس از کرمان:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اناربه مناسبت هفته دولت پیام تبریکی برای همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد ایران اسلامی   صادر نمود.
متن این پیام به شرح زیر می‌باشد.

بسم الله الرحمن الرحیم

هشتم شهریورماه سال ۱۳۶۰ یادآور شهادت شهیدان رجایی و باهنر ، رئیس جمهور و نخست وزیر ایران اسلامی است که به دست عمال استکبار جهانی به خاک و خون کشیده شدند . تاریخ انقلاب اسلا می ایران پراست از اقدامات کور و ناجوانمردانه توسط منافقین و معاندین نظام به سرکردکی استکبار جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار ، این تاریخ درس عبرتی است برای دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که استکبار جهانی هیچ وقت قابل اعتماد نبوده و نیست چه در زمان مصدق و ملی شدن صنعت نفت که منتهی به کودتای ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ شد و چه این زمان که منتهی به خروج یک طرفه آمریکا از برجام شد . دولت شهیدان رجایی و باهنر نمونه یک دولت انقلابی ، جهادی و مردمی و با صداقت است که باتوجه به عمر کوتاه اما خدمات گسترده هیچگاه از خاطره ملت مسلمان ایران محو نخواهد شد .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت  بویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت را به همه دولت مردان و کارمندان خدوم و متعهد ایران اسلامی به ویژه شهرستان انار تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را در راستای تحقق آرمانهای بلند حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری حضرت آیتاالله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی ) و ادامه راه این شهیدان والامقام ازدرگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.