[ad_1]

پیام خونین شهیدان را به گوش جهانیان برسانیدبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از بوشهر، شهید «سید محمدتقی بحرانی» در سال ۱۳۴۹ در بوشهر به دنیا آمد و سرانجام در تاریخ ۴/۱۰/۶۵ در عملیات کربلای۴ به شهادت رسید.

وصیتنامه شهید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

«الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله باموالهم و انفسهم اعظم درجه عندالله و اولئک هم الفائزون».

آنان که ایمان آوردند و هجرت کردند و جهاد کردند در راه خدا با مال ها و جان هایشان ، نزد خداوند اجری عظیم دارند، آری آنان رستگارند.(قرآن کریم . سوره توبه آیه ۲۰)

بالاترین خوبی ها نزد خداوند شهادت در راه خداست .(پیامبر اکرم«ص»)

اینجانب «سید محمد تقی بحرانی»، فرزند سید هادی، متولد ۱۳۴۹ ه.ش دارای شماره شناسنامه ی ۲۹۸۴۴، با ایمان به خدای واحد رهسپار جهاد می شوم و چون با یاد خدا حرکت می کنیم، با هر سختی و مشکلی خواهم ساخت.

من که نوجوانی ۱۳ ساله هستم می دانم که آمریکا و اسرائیل چه بلاهایی بر سر ملت مظلوم لبنان آوردند من می دانم که این صدام جنایت کار، به دستور چه کسی به خاک میهن اسلامی ما تجاوز کرد و من هم برای ریشه کن نمودن تمام این ظلم ها پا به صحنه ی نبرد حق علیه باطل گذاردم.

من می روم و با رفتنم درس استقامت و ایستادگی را به ملت عزیز می دهم و من مانند شمعی که نور کمی دارد، می سوزم و با سوختن خود منطقه ای را روشن می نمایم، تا دیگران در اثر این روشنایی کم آگاهی به دست آورند و آنان نیز خود را برای سوختن و روشنایی دادن آماده سازند.

همانطور که شهید رجایی به این نکته اشاره کرد که ما باید خودمان را برای فدا شدن در راه جامعه آماده کنیم.

پدر، مادر، برادر و خواهرانم امیدوارم که در سوگ من گریه نکنید.

پدر و مادرم، من امانتی از خدا نزد شما بودم که می بایست هر چه زودتر به صاحبش برگردانده می شدم و این شما بودید که می توانستید با تربیت صحیح اسلامی در امانتداری خود خیانت نکنید و به من درس آزادگی بدهید و شما نیز می توانستید مرا به ما دنیا دلخوش نمایید؛ اما خود می دانید که این کار خیانت در امانت است و شما نیز راه اول را انتخاب نموده و من نیز این درس استقامت و آزادگی را خوب فرا گرفتم و به سوی مرگی شتافتم که سعادت آخرت در آن است.

پدر و مادر عزیزم، شما زحمات بسیاری در راه بزرگ شدنم کشیدید به خصوص تو مادر عزیز دلبندم، که شب ها را به بیداری می گذراندی و این منم که باید جبران این زحمات کنم.

مادرجان، امیدوارم که مرا حلال نمایی و از اذیت هایی که در این دنیا کردم، مرا ببخشی انشاءالله.

برادر عزیزم این شمایید که باید سلاح از دست افتادهی مرا برگیرید و پیام خونین شهیدان را به گوش جهانیان برسانید.

خواهران عزیزم، شما هم می توانید با حفظ حجابتان از خون شهیدان پاسداری نمایید.

پیامی هم برای ملت مسلمان و شهید پرور دارم که پشت امام را خالی نکنید و در آخر دعای همیشگی: خدایا خدایا تا انقلاب مهدی(عج) خمینی را نگهدار.

به امید پیروزی حق بر باطل

سرباز کوچک اسلام

انتهای پیام/

[ad_2]