به گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از آذربایجان‌شرقی، سردار سرتیپ دوم پاسدار «اصغر عباسقلی‌زاده»، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی با صدور پیامی، شهادت مدافع سلامت آذرشهری دکتر «ابوالفضل محمد علیزاده» تبریک و تسلیت گفت.

متن پیام سردار عباسقلی‌زاده به شرح زیر است:

بسم رب‌الشهدا و الصدیقین

شهادت هنر مردان خداست و این هنر خدایی نصیب خدمت‌گذاران جبهه بهداشت و درمان شده است تا در هر زمان و مکانی در خدمت مردم عزیز بوده و در این راه خطیر فداکاری‌های بسیاری انجام دهند.

بدون شک، زحمات و جانفشانی‌های کادر درمانی در ماه‌های اخیر با شیوع ویروس منحوس کرونا انکار ناشدنی است که الحق و الانصاف باید قدردان زحمات بی‌شائبه و دلیرانه این عزیزان بوده و با همراهی آنان مسیر شکست ویروس منحوس کرونا را هموار سازیم.

شهادت یکی دیگر از پزشکان متعهد و وظیفه‌شناس جامعه پزشکی استان در راه خدمت به بیماران کرونایی، موجب تالم و تاثر شده و جامعه پزشکی و مردم آذربایجان را داغدار کرد.

بی‌تردید خدمات و تلاش‌های شهید دکتر «ابوالفضل محمد علیزاده» از اذهان مردم استان به خصوص مردم عزیز آذرشهر پاک نخواهد شد و راه آن عزیز ادامه خواهد یافت.

اینجانب شهادت دکتر «ابوالفضل محمد علیزاده» را خدمت جامعه پزشکی کشور، کادر درمانی، مردم شهیدپرور و انقلابی آذربایجان‌شرقی و خانواده آن شهید بزرگوار تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند منان برای آن سعید فقید غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

سرتیپ دوم پاسدار اصغر عباسقلی‌زاده
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان‌شرقی

انتهای پیام/