شورای معارف سیما، پخش مراسم لیالی قدر در شبکه‌های مختلف سیما را اعلام کرد.

به گزارش بسیج پرس، همزمان با ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع)، شبکه‌های مختلف سیما مراسم لیالی قدر را از اماکن مختلف مذهبی کشور همچون حرم های مطهر امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حضرت عبدالعظیم (ع)، مرقد و مصلای امام خمینی (ره) و همچنین دانشگاه‌های امام صادق (ع)، تهران و نیز حسینیه همدانی‌ها را پوشش خواهند داد.

شبکه یک سیما مراسم ویژه حرم مطهر امام رضا (ع) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام رئیسی، دکتر رفیعی و آیت‌الله علم الهدی را به روی آنتن می‌برد.

شبکه دو نیز مراسم ویژه حرم مطهر حضرت معصومه (س) در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم ماه مبارک رمضان را با سخنرانی حجج اسلام سعیدی، رئیسی و میرباقری را پخش خواهد کرد.

شبکه سوم سیما مراسم احیای لیالی قدر را از حسینیه همدانی‌ها با سخنرانی حجت الاسلام انصاریان به روی آنتن می‌برد.

شبکه چهار پخش مراسم‌های احیای دانشگاه امام صادق (ع)، مصلای حضرت امام خمینی(ره) و دانشگاه تهران را با سخنرانی حجج اسلام علی اکبری، پناهیان و قرائتی را در دستور کار دارد.

شبکه پنج سیما مراسم احیای لیالی قدر حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) را با سخنرانی حجج اسلام دکتر رفیعی، سید احمد خاتمی و حسینی بوشهری به روی آنتن خواهد برد.

شبکه آموزش سیما مراسم احیای مصلای حضرت امام خمینی (ره)، دانشگاه امام صادق (ع) و حرم مطهر امامزاده صالح (ع) با سخنرانی حجج اسلام پناهیان، قرائتی و رئیسی را پخش می‌کند.

همچنین شبکه قرآن و معارف سیما در شب های نوزدهم و بیست و یکم ماه مبارک رمضان مراسم احیای مرقد مطهر امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجج اسلام هاشمیان و ناطق نوری و در شب بیست و سوم مراسم مصلای حضرت امام خمینی (ره) را با سخنرانی حجت الاسلام پناهیان پوشش خواهد داد.

انتهای پیام/

دسته بندی: آخرین اخبار, رسانه برچسب ها:

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

<script>