[ad_1]

به گزارش بسیج پرس پرس، سردار حسن کرمی در جمع فرماندهان، مدیران و کارشناسان یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به آسیب‌های اجتماعی جامعه و جنگ نرم راه اندازی شده از سوی دشمن علیه ملت ایران گفت: دشمن در جنگ نرم، به دنبال تغییر الگوهای دینی و اعتقادی، ترویج سبک زندگی غربی و تضعیف نهاد خانواده در جامعه است.

وی افزود: از مهم‌ترین زمینه‌های فعالیت جنگ نرم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی برجسته کردن آسیب‌ها و نقاط آسیب خیز در جامعه است و پلیس در خط مقدم مقابله با این جنگ نرم قرار دارد.

سردار کرمی آمادگی یگان ویژه را موجب بازدارندگی نقشه‌های شوم دشمن در عرصه‌های مختلف دانست و تصریح کرد: توان و آمادگی کارکنان می‌بایست به طور پیوسته مورد ارزیابی قرار گرفته و در سطح عالی حفظ شود که این امر با تکیه بر پویایی آموزش‌ها و تناسب آن با تهدیدات پیش رو محقق خواهد شد.

فرمانده یگان‌های ویژه بیان کرد: بحمدالله در طول مأموریت‌های گذشته، موفقیت‌های زیادی کسب کرده ایم که این نشان دهنده تلاش همه جانبه و اجرای برنامه‌های اصولی است و باید با تکیه بر نقاط قوت، نقاط ضعف را شناسایی و مورد ارزیابی قرار دهیم تا بتوانیم در مأموریت‌های محوله به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

سردار کرمی ادامه داد: باید در مأموریت‌ها با اخلاق مداری، سعه صدر و مدیریت عمل کنیم تا بتوانیم یک چهره مقتدر و توانمند از این یگان به نمایش بگذاریم.

رئیس پلیس ویژه کشور در پایان ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیروی انتظامی به تمام سبزپوشان و خادمان ملت شریف ایران اسلامی، خاطر نشان کرد: مردم ما، مردمی ولایت مدار هستند که در حماسه‌های مختلف سرافراز بوده اند و امروز نیز در این برهه از زمان با هوشیاری و بصیرت، دشمن را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام خواهند گذاشت.

[ad_2]

منبع:مهر