به گزارش خبرگزاری بسیج پرس، تیم فوتبال سپاهان  یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی این فصل محسوب می‌شد، بعد از آغاز مجدد لیگ برتر نتایج ضعیفی گرفت و نه تنها شانس قهرمانی را از دست داد، بلکه حالا عملا شانس نایب قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی اش هم کمرنگ شده است.

طلایی پوشان اصفهان که در هفته‌های اخیر پیروز شدن را فراموش کرده و امتیازات مهمی را مقابل حریفان چه در خانه و چه خارج از خانه از دست می‌دهند، در پایان هفته بیست و پنجم عملا به رده سوم جدول سقوط کردند و حالا همین جایگاه آنها را هم تیم‌های دیگر تهدید می کنند.

نتایج اخیر سپاهان که منجر به نا امیدی آنها از قهرمانی لیگ برتر شد، نارضایتی هواداران این تیم را به همراه دارد. با این که از ماه های گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر جدایی سرمربی طلایی پوشان در پایان این فصل به گوش می‌رسید، اما برخی خبرها حکایت از این داشت که در صورت قهرمانی آنها در لیگ برتر امکان تداوم حضور این مربی باتجربه در اصفهان وجود داشته باشد. 

از سوی دیگر مدتهاست به صورت غیر رسمی از امیر قلعه نویی به عنوان یکی از شانسهای نیمکت استقلال برای فصل بعد یاد می‌شد که این موضوع هم با واکنش‌های متفاوتی از سوی هواداران این تیم مواجه شده بود.

نتایج هفته‌های اخیر تیم سپاهان که عملا شانس قهرمانی این تیم را از بین برد باعث شد تا سرمربی باتجربه آنها نه تنها از حداقل شانس برای ادامه همکاری با این تیم برخوردار باشد، بلکه عملا شانس خود را برای بازگشت به نیمکت آبی پوشان هم از دست بدهد.

قلعه نویی با این که سالهای اخیر در تکرار عناوین قهرمانی ناکام بوده، همچنان با کسب ۵ قهرمانی در لیگ برتر با استقلال و سپاهان پر افتخارترین مربی این مسابقات است. اما چنین به نظر می‌رسد او ناچار است فصل آینده شانس خود را با تیمی به جز آبی‌های تهران و طلایی پوشان اصفهان دنبال کند. منبع:مهر