حمید درخشان در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: مشخص است که پرسولیس در این بازی هم امتیاز می گیرد و جشن قهرمانی خود را در مسجد سلیمان برگزار می کند. این تیم کاملا یکدست شده است و بازیکنانش چشم بسته همدیگر را پیدا می کنند.

سرمربی و بازیکن پیشین پرسپولیس درباره شانس بالای پوکر قهرمانی این تیم ادامه داد: قطعا پرسپولیس قهرمان است. رقیبان این تیم توان بردن در تمام بازی‌های باقیمانده خود را هم ندارند. پرسپولیس هم یکه تازی می کند و خواهد توانست به چهارمین جام قهرمانی برسد.

وی ادامه داد: تیمی که چهار فصل قهرمان می شود به خاطر ثبات در لیست بازیکنانش است. از ابتدای دوران حضور برانکو ایوانکوویچ در قامت سرمربی، جابجایی در این تیم به حداقل رسید و آنها با شناخت کامل از همدیگر بازی کردند. همین امر باعث شد تا انها با اعتماد به نفس بالایی کار را پیش ببرند. کادر فنی سال های اخیر پرسپولیس نیز واقعا تلاش زیادی کردند. برانکو ایوانکوویچ، گابریل کالدرون و یحیی گل محمدی ذهنیت حرفه ای را در بین بازیکنان خود به حداکثر رساندند. قطعا هیچ کس اندازه بازیکنان در قهرمانی های متعدد این تیم نقش ندارد.

درخشان درباره احتمال ادامه موفقیت های این تیم در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا یادآور شد: آنها نباید در باد قهرمانی خود در لیگ برتر بخوابند. این تیم کار بسیار سختی در لیگ قهرمانان آسیا دارد و باید تمرکز خود را بلافاصله پس از بازی با نفت مسجدسلیمان برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا بگذارد.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم با بازیکنان و کادرفنی فعلی خود باز هم می تواند قهرمان شود گفت: نباید پایه های مدیریتی و فنی پرسپولیس تغییر پیدا کند. این تیم نقشه قهرمانی را پیدا کرده است و اگر از قله پایین بیاید بازگشت برایش خیلی سخت خواهد شد. اکنون در بالاترین نقطه در فوتبال باشگاهی ایران قرار دارد و تمام تیم و هواداران باید از آن لذت ببرند.منبع:مهر