[ad_1]

به گزارش بسیج پرس، سرهنگ عبدالوهاب حسنوند اظهار کرد: با رصدهای اطلاعاتی توسط مأموران مبارزه با جرایم سایبری (فتا) پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران مشخص شد که فرد یا افرادی در شبکه‌های اجتماعی به تبلیغ و فروش مواد مخدر می‌پردازند.

وی بیان داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مشخص شد که فروشندگان مواد مخدر پدر و فرزند می‌باشند و مأموران اطلاعاتی و عملیاتی پایگاه یازدهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران مخفیگاه متهمان در محدوده خیابان شهید بهشتی شناسایی شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران عنوان کرد: با هماهنگی‌های قضائی این پدر و فرزند در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان یک کیلوگرم مواد مخدر روانگردان کشف شد.

سرهنگ حسنوند افزود: هر دو متهم به همراه مواد مخدر کشف شده به مقر پلیس انتقال و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی در پایان با اشاره به اینکه همکاری و مسئولیت پذیری شهروندان در ارائه گزارش سایت‌های فروش مواد مخدر می‌تواند امنیت عمومی را برای همگان به ارمغان آورد، افزود: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده سایت‌های فروش مواد مخدر با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و اطلاع رسانی کنند.
 

[ad_2]

منبع:مهر