[ad_1]

به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محسن رمضان زاده ظهر امروز در بیمارستان تک تخصصی چشم پزشکی در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی تهران با اعزام گروه جهادی متشکل از متخصصان چشم پزشکی اقدام به ارائه خدمات رایگان به نیازمندان در سطح استان کرده است.

وی افزود: این گروه جهادی تاکنون در شهرهای مریوان، سروآباد، بیجار، قروه، دهگلان و کامیاران به بیش از سه هزار بیمار نیازمند خدمت رسانی کرده است.

رمضان زاده خاطرنشان کرد: بیماران نیازمند علاوه بر دریافت داروی رایگان تاکنون دو هزار و ۵۰۰ عینک رایگان نیز دریافت کرده‌اند.

وی افزود: ۶۰ نفر از بیماران چهار شهرستان بیجار، کامیاران، مریوان و سروآباد نیز برای انجام عمل جراحی به بیمارستان کوثر معرفی شده‌اند.

مسئول بسیج جامعه پزشکی سپاه بیت المقدس کردستان گفت: طی روزهای آینده نیز این گروه جهادی به شهرستان‌های سقز، بانه و دیواندره اعزام خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سنندج نیز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسیج جامعه پزشکی سپاه سنندج در طول سال در قالب طرح شهید رهنمون به مناطق محروم و حاشیه نشین این شهرستان خدمات بسیاری را ارائه می‌کند.

حسن عسکری افزود: شناسایی و غربالگری بیماران نیازمند و معرفی آنها به مراکز درمانی برای انجام عمل جراحی رایگان از جمله این خدمات است.

وی خاطرنشان کرد: گروه جهادی چشم پزشکی اعزامی از تهران طی سه روز در ناحیه منفصل شهری نایسر مستقر خواهند بود و بیماران نیازمند را ویزیت می‌کنند.

عسکری اعلام کرد: در این ویزیت‌ها، عینک و دارو رایگان در اختیار بیماران قرار می‌گیرد و افرادی هم که نیاز به عمل جراحی داشته باشند در بیمارستان کوثر عمل خواهند شد.

[ad_2]

منبع:مهر