[ad_1]

وقت جنگیدن برای پیروزی اسلامبه گزارش خبرنگار بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع‌پرس؛ از تهران، شهید «منصور تاجیک» پانزدهم فروردين ۱۳۴۳ در روستای باغخواص شهرستان ورامين در خانواده‌ای مذهبی به دنیا آمد و سرانجام در پانزدهم مهر ۱۳۶۱، در سومار به شهادت رسید و در روستای باغخواص تشییع و پیکر مطهرش به خاک سپرده شد.

 وصیت‌نامه شهید:

بسم الله الرحمن الرحیم
مادر عزیزم و پدر مهربانم سلام مرا بپذیرید، هر چند من حق فرزندی را آنطوری‌که شایسته شما بود انجام ندادم، ولی امیدوارم که مرا به بزرگی خودتان ببخشید. من به داشتن چنین پدر و مادری که مرا در نزد خویش پرورش دادند تا من به انتخاب بهترین افتخار یعنی شهادت نائل آیم افتخار می کنم و امیدوارم که خداوند فرزند ناقابل شما را در جمع شهدا محسوب نماید .
خدمت برادران و خواهران عزیزم و دوستان و آشنایان سلام عرض می کنم و از درگاه حق تعالی آرزوی موفقیت همگی را خواستارم و امیدوارم که اگر از من اشتباهی در مورد هر یک از آنها سر زده مرا ببخشند.

الان وقتی است که باید جنگید و باید پیروزی اسلام را بدست آورد، وقت آن نیست که در خانه بخوابیم. بایستی جنگید و از خون کسانی که از جان خود برای ما دریغ نکردند پاسداری نمود و نگذاشت که خون آنها بیهوده پایمال گردد. از خون کسانی پاسداری کنیم که برای تو و من اسلحه بدست گرفته اند و رو به دشمن کرده اند و جنگیده اند و سرمشق به ما آموختند و آنها درس چگونه زیستی را از حسین یاد گرفتند و ما هم باید از آنها یاد بگیریم و به خون تمامی آنها تا آخرین نفس خواهم جنگید.
یک پیام برای ملت عزیز ایران :
همیشه گوش به فرمان رهبر کبیر باشید و ایشان را تنها نگذارید چون راه ایشان تنها راه مستقیم و درست است و راه انبیاء و پیامبران و امامان است . برادران و خواهران مسلمان ، امیدوارم که در راه خدمت به اسلام و ادامه راه انبیاء و یاری امام موفق و مؤید باشید و پیروزی اسلام و مسلمین را آرزو دارم .

انتهای پیام/

[ad_2]