به گزارش بسیج پرس پرس، حسن نصراصفهانی رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان درباره وضعیت این باشگاه و بلاتکلیفی مدیریتی گفت: بنده از مسئولان خواستم دیگر در هیات مدیره نباشم. از سال ۱۳۹۳ در باشگاه صنعت حضور داشتم و دوره کاری من سال قبل هم تمام شده بود. اما دوستان خواهش کردند و یک سال دیگر در نفت ماندم. امسال هم قبل از اتمام فصل، استعفای کتبی دادم که مورد قبول واقع نشد.

وی افزود: سال بسیار سختی را در صنعت نفت پشت سر گذاشتیم. نامهربانی های زیادی شد و خیلی ما را اذیت کردند. وزیر نفت پولی را به باشگاه صنعت نفت تخصیص داده بود و با تمام تلاشی که داشتیم، فقط توانستیم ۵۰ درصد این مبلغ را با کمک استاندار بگیریم. ۵۰ درصد دیگر از سوی زیر مجموعه وزارت ورزش و جوانان یعنی اداره کل ورزش خوزستان با دستور وزارتخانه پرداخت نشد.

رئیس مستعفی هیات مدیره باشگاه صنعت نفت یادآور شد: این دستور به خاطر اتفاقاتی بود که در پرونده شکایت باشگاه نفت از دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی صورت گرفت. آقایان شفاف به من گفتند اگر شکایت خود را پس نگیرید، نمی گذاریم پولتان را بگیرید. ما سکوت کردیم ولی یک روز درباره تمام این مسائل صحبت می کنم.

نصراصفهانی خاطرنشان کرد: نمی گویم عامدانه ولی باتوجه به اتفاقاتی که برای صنعت نفت رقم زدند، نگذاشتند امسال سهمیه آسیا بگیریم. منبع:مهر